شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
16:55 | | فجر 35

دریافت پیامک ثبت‌نام «پیش‌فروش اینترنتی»؛ شرط مراجعه به پردیس ملت

دریافت پیامک ثبت‌نام «پیش‌فروش اینترنتی»؛ شرط مراجعه به پردیس ملت

ستاد برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر پیرو اعلام قبلی درباره پیش‌فروش بلیت‌های اینترنتی سینماهای مردمی تأکید کرد: فردا پردیس سینمایی ملت پذیرای آن دسته از مخاطبان جشنواره خواهد بود که در سایت پیش‌فروش اینترنتی بلیت‌های جشنواره ثبت نام کرده‌اند و زمان حضور در پردیس ملت از طریق پیامک به آنها اطلاع‌رسانی شده است.
به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، این دسته از مخاطبان سینما می‌توانند فردا سه‌شنبه پنجم بهمن ماه، با به همراه داشتن کارت ملی و در ساعت قید شده در پیامک ارسالی به آنها، به پردیس ملت مراجعه کنند.
همچنین ستاد برگزاری جشنواره از سایر علاقه‌مندان به فیلم‌های جشنواره فیلم فجر که موفق به ثبت‌نام نشده‌اند و پیامکی هم دریافت نکرده‌اند، می‌خواهد تا از حضور در پردیس ملت خودداری کنند.
بنا بر این گزارش، طی دو روز پیش فروش بلیت‏های جشنواره در سامانه سینوگرام بیش از ۱۵ هزار نفر موفق به ثبت نام شدند و با تمهیدات درنظر گرفته شده بر اساس اولویت زمان ثبت‏ نام، به صورت گروهی از طریـق پیامک به این افراد اطلاع‏‌رسانی خواهد شد تا از فردا سه‌شنبه ۵ بهمن تا پنج‌شنبه ۷ بهمن‏ ماه باحضور در پردیس سینمایی ملت بلیت‏‌های مورد نظر خود را تهیه نمایند.
گفتنی است با توجه به شرایط پیش آمده و با تأکید دبیر جشنواره فیلم فجر، قرار است امسال ظرفیت فروش بلیت‌‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای مردمی افزایش ‌یابد و بخش عمده‌ای از ظرفیت فروش بلیت سالن‌های جشنواره، در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن‌ماه سال جاری برگزار می‌شود. اخبار، مطالب، عکس‌ها و ویدئوهای این جشنواره علاوه بر سایت، از روی کانال رسمی جشنواره فجر به آدرس http://telegram.me/fajrfilmfest35 قابل مشاهده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.