پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
23:18 | | فجر 35

اعلام اسامی ۱۶ فیلم‌ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی

اعلام اسامی ۱۶ فیلم‌ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی

معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اسامی فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی را اعلام کرد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، سید علی زمزم معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: در نمایش همزمان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در استان خراسان جنوبی، ١۶ فیلم در قالب ٣٢ سانس از ١۴ بهمن ماه سالجاری در آمفی تئاتر علامه فرزان این اداره کل اکران می‌شود.
به گفته وی، سارا و آیدا، یادم تورا فراموش، ماجرای نیمروز، دعوتنامه، اسرافیل، بن‌بست وثوق، چراغ‌های ناتمام، فصل نرگس، خوب، بد، جلف، یک روز به خصوص، ماه‌گرفتگی، کمدی انسانی، نگار، انزوا، خانه دیگری و آزاد به قید شرط فیلم‌های اکران شده در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی خواهد بود.
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی تصریح کرد: با توجه به بر طرف شدن اختلال در سایت فروش بلیت جشنواره که به علت ازدحام و استقبال فوق‌العاده علاقه‌مندان خرید مکانیزه بلیت در تهران حادث شد، فروش سری بلیت جشنواره در بخش استانی با تاخیر و از ساعت ٨ صبح ۵ شنبه ٧ بهمن از طریق سایت cinogram. com آغاز و راس ساعت ١٢ ظهر روز یکشنبه ١٠ بهمن خاتمه می‌یابد.
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد: علاقمندان می‌توانند با مراجعه به سایت ویژه پیش‌فروش اینترنتی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر بلیت خود را خریداری کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، در این استان، قیمت هر قطعه بلیت تکی ٨ هزار تومان و قیمت فروش بسته‌ای با تخفیف ۶ هزار تومان تعیین شده است.
بخش استانی جشنواره فیلم فجر از ۱۴ بهمن آغاز و ۲۱ بهمن همزمان با تهران به پایان می‌رسد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.