چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
22:56 | | فجر 35

«درباره الی» فیلم برگزیده تماشاگران جشنواره در نیمه دوم دهه ۸۰

«درباره الی» فیلم برگزیده تماشاگران جشنواره در نیمه دوم دهه ۸۰

در سومین نظر سنجی کانال تلگرامی جشنواره فیلم فجر، فیلم سینمایی «درباره‌الی» به کارگردانی «اصغر فرهادی» به عنوان فیلم برگزیده تماشاگران در نیمه دوم دهه ۸۰ انتخاب شد.
به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، سومین نظر سنجی کانال جشنواره فیلم فجر، اختصاص به معرفی بهترین فیلم تماشاگران در نیمه دوم دهه ۸۰ داشت که ۷ فیلم برتر نیمه دوم این دهه اخراجی‌ها (مسعود ده‌نمکی) – فجر ۲۵، سنتوری (داریوش مهرجویی) – فجر ۲۵، همیشه پای زن در میان است (کمال تبریزی) – فجر ۲۶، بی‌پولی (حمید نعمت‌الله) – فجر ۲۷ ، «درباره الی» (اصغر فرهادی)- فجر ۲۷، «به رنگ ارغوان»(ابراهیم حاتمی‌کیا)- فجر ۲۸ و «جدایی نادر از سیمین»(اصغر فرهادی)- فجر ۲۹ به رای مخاطبان کانال جشنواره گذاشته شدند و از بین این فیلم‌ها «درباره الی» توانست با ۴۴ درصد آرا به عنوان بهترین فیلم برگزیده تماشاگران در نیمه دوم دهه ۸۰ شناخته شود.
براساس این گزارش، در این نظرسنجی به ترتیب «درباره الی » با ۴۴ درصد آراء اول، «جدایی نادر از سیمین» با ۲۰ درصد آراء دوم، «سنتوری» با ۱۳ درصد آراء رتبه سوم و «به رنگ ارغوان» با ۱۱ درصد آراء رتبه چهارم را به‌دست آوردند.
نظرسنجی نخست کانال تلگرامی جشنواره فیلم فجر، اختصاص به بهترین فیلم برگزیده تماشاگران در نیمه دوم دهه ۷۰ داشت که «آژانس شیشه‌ای» این عنوان را به‌دست آورد و نظر سنجی دوم نیز به بهترین فیلم برگزیده تماشاگران در نیمه اول دهه ۸۰ اختصاص داشت که «مارمولک» به این عنوان دست یافت.
سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر از ۱۰ تا ۲۱ بهمن ماه به دبیری محمد حیدری برگزار می‌شود. اخبار، مطالب، عکس‌ها و ویدئوهای این جشنواره علاوه بر سایت، از روی کانال رسمی جشنواره فجر به آدرس http://telegram.me/fajrfilmfest35 قابل مشاهده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.