جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
18:44 | | فجر 35

استقبال مردمی از جشنواره در چارسو

استقبال مردمی از جشنواره در چارسو

پردیس سینمایی چارسو یکی از سینماهای نمایش دهنده آثار جشنواره سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر است که با استقبال مخاطب روبه‌رو شده است.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، این پردیس که در تقاطع خیابان حافظ و جمهوری واقع شده؛ با پنج سالن میزبان آثار جشنواره بوده و پاسخگوی تعداد زیادی از مخاطبان و علاقمندان به سینما است. پردیس چارسو امسال علاوه بر مخاطبان عام پذیرای برخی از منتقدان و اهالی رسانه است که مایل به حضور در این پردیس سینمایی بوده‌اند و به خواست خودشان کارت vip پردیس چارسو دریافت کرده‌اند.

محمدسامان بابایی مدیر اجرایی پردیس چاسو در این باره به ستاد خبری جشنواره گفت: بیشتر سانس‌های ما در پردیس چارسو با استقبال مخاطبان روبه رو شده است. پردیس سینمایی چارسو پنج سالن برای جشنواره فجر اختصاص داده که سالن های ۱ و ۲ برای بلیت فروشی حضوری و سالن های ۳ و ۴ برای دوستانی که کارت برای آنها صادر شده و یا از قبل بلیت تهیه کرده‌اند تدارک دیده شده است. یک سالن هم برای اکران فیلم های هنر و تجربه اختصاص داده‌ایم. وی افزود: ما می توانستیم سانس فوق العاده داشته باشیم اما به لطف سالن های وی ای پی این اتفاق نیفتاده و فیلم ها در سانس های خودشان در سالن اکران شده است.‌

بابایی اظهار کرد: بلیت فروشی خوبی در گیشه داشتیم و برای روزهای آخر جشنواره تمهیداتی اندیشیده‌ایم  و برای فیلم های پر مخاطب سانس‌های فوق‌العاده خواهیم داشت. وی ادامه داد: مخاطبانی که برای دیدن فیلم‌های جشنواره به پردیس چارسو آمده‌اند همگی از کیفیت سالن رضایت کامل دارند. نظم خوبی حاکم است و داشتن پارکینگ برای مخاطبان و مرکزیت این پردیس سینمایی باعث استقبال مردم از این مجموعه شده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.