شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
19:56 | | فجر 35

فجر ۳۵ مردمی‌تر از همیشه‌

فجر ۳۵ مردمی‌تر از همیشه‌

با گذشت نیمی از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، استقبال از سینماهای مردمی روز به روز افزایش می‌یابد. تقریبا تمامی سینماهای مردمی طی روزهای اخیر به سانس فوق‌العاده رسیده‌اند.

رضا سعیدی‌پور مدیر سینما آزادی با اشاره به این که شب گذشته پنج سانس نمایش فوق‌العاده در این سینما برگزارش شد،گفت: خوشبختانه شاهد سال خوبی برای جشنواره و علاقه مندان به جشنواره هستیم و همه به راحتی با مراجعه به سینما می‌توانند بلیت فیلم مورد نظر خود را تهیه کنند.

وی تصریح کرد: با نظارت و مدیریت مناسب توانستیم مراجعان را به شکلی ساماندهی کنیم که کسی دست خالی از سینما نرود و همه بتوانند فیلم مورد نظرشان را ببیند و در ادامه جشنواره نیز آماده پذیرایی از مردم که سرمایه‌های اصلی سینمایند، هستیم.

اما این استقبال به شکلی پرشورتر در پردیس ملت که کاخ مردمی جشنواره هم هست جریان دارد.

مریم جلالی مدیر این پردیس در این مورد می گوید: مردم همیشه استقبال خوبی از حضور هنرمندان در این پردیس داشته‌اند اما متاسفانه چون به دلیل پیش فروش اینترنتی، فروش بلیت در گیشه نداریم، بخشی از مخاطبان سنتی‌تر سینما با اندکی دشواری بلیت این سینما را تهیه کردند. البته باید توجه داشت که حضور به موقع مردم در مراسم فر قرمز نشان از ارتقا سواد رسانه‌ای مردم دارد که بر اساس جدول نمایش در اینجا حضور پیدا می‌کنند. شبکه‌های ارتباطی مختلف حقیقی و مجازی مردم را از وقایع با خبر می‌کند که چه زمانی در سینما باشند و تلاش داریم مشکلی برای مخاطبان پیش نیاید.

اشکان خطیبی مدیر پردیس چارسو هم با اشاره به استقبال بالای مردمی در این سینما گفت: استقبال مردم درجه یک است و هر روز هم بهتر و بیشتر می‌شود. دو فیلم «نگار» و «ماجرای نیمروز» به سانس فوق‌العاده رسید و همین حالا برای بعضی از فیلم‌ها بلیت وجود ندارد و مردم با حضوری پر شور همه فیلم‌ها را می‌بینند.

گفتنی است طی روزهای گذشته، «بدون تاریخ بدون امضا»(وحید جلیلوند)، «ماجرای نیمروز»(محمدحسین مهدویان)، «خوب بد جلف»(پیمان قاسمخانی)، «قاتل اهلی» (مسعود کیمیایی)، «گشت۲»(سعید سهیلی)،  «خفه‌گی»(فریدون جیرانی)، «زیر سقف دودی»(پوران درخشنده)، «سدمعبر» (محسن قرایی)، «نگار» (رامبد جوان) و «ماجرای نیمروز»(محمد حسین مهدویان) از فیلم‌هایی بودند که نمایش آنها در سینماهای مردمی به سانس فوق‌العاده رسید.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.