چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
18:11 | | فجر 35

نظم در سانس‌های شلوغ میلاد / اضافه شدن سالن ۴ و ۵ برای رفاه مخاطبان در برج

نظم در سانس‌های شلوغ میلاد / اضافه شدن سالن ۴ و ۵ برای رفاه مخاطبان در برج

مدیر کاخ رسانه‌های گروهی در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به نظم موجود در این سالن طی ۶ روز گذشته، گفت: از امروز با هدف رفاه بیشتر حاضران در برج میلاد، مقرر شد تا سالن‌های ۴ و ۵ مرکز همایش‌های برج میلاد هم علاوه بر سالن اصلی، فیلم‌ها را نمایش دهند.

بهروز غریب‌پور در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، گفت: خوشبختانه با گذشت شش روز از جشنواره، مرکز همایش‌های برج میلاد به عنوان سینمای رسانه‌ها، مشکلی از نظر جا و استقرار اهالی رسانه و مدعوین نداشته و اکران فیلم‌های جشنواره در سالن‌ها به صورت منظم و بدون این که کسی بدون صندلی بماند، ادامه پیدا کرده است.

او گفت: امسال با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، تلاش شد تا سانس‌های شلوغ جشنواره نیز با نظم همراه باشد که در عمل این اتفاق رخ داد و حتی دیروز که فیلم «ماجرای نیمروز» به شلوغ ترین سانس جشنواره در برج میلاد بدل شد، این سانس را به خوبی سپری کردیم.

غریب‌پور ادامه داد: با این وجود، از امروز با هدف رفاه بیشتر حاضران در برج میلاد، مقرر شد تا سالن‌های ۴ و ۵ مرکز همایش‌های برج میلاد هم علاوه بر سالن اصلی، فیلم‌ها را نمایش دهند تا اگر کسی مایل بود در این سالن‌ها به دیدن فیلم‌ها بنشنید، بتواند از این امکان استفاده کند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.