پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳
01:29 | | فجر 35

همگام با سالن‌های مردمی | پیش‌بینی مدیر «سینما آزادی» از پرمخاطب‌های۹۶

همگام با سالن‌های مردمی | پیش‌بینی مدیر «سینما آزادی» از پرمخاطب‌های۹۶

رضا سعیدی پور مدیر پردیس سینمایی آزادی در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، درباره پربیننده‌ترین فیلم‌های پنجمین روز اکران آثار در سینماهای مردمی گفت: امروز فیلم «گشت۲» ساخته سعید سهیلی سالن اصلی پانصد نفری سینما را پر کرد و به سانس فوق‌العاده رسید. فیلم «رگ خواب» ساخته حمید نعمت‌اله هم با استقبال بالای مردم صاحب سانس فوق‌العاده شد و به احتمال زیاد تا پایان شب فیلم‌های «آباجان» ساخته هاتف علیمردانی و «زیر سقف دودی» ساخته پوران درخشنده با توجه به استقبال مردم سانس فوق‌العاده خواهد داشت و این مسأله بستگی به تعداد تماشاگرانی دارد که پس از آغاز نمایش فیلم در سانس اصلی، پشت در سالن‌ها خواهند ماند.

او در پاسخ به سوالی در مورد پیش بینی خود درباره فیلم‌های پرفروش سال آینده با توجه به فیلم‌هایی که در این روزها دیده، گفت: ما در میانه جشنواره هستیم و فیلم‌هایی که تا به حال اینجا نمایش داده شده، همگی صاحب گیشه‌های خوبی هستند و واکنش‌های مثبتی از سوی تماشاگران گرفته‌اند. فیلم‌های «قاتل اهلی»، «رگ خواب»، «گشت۲»، «سد معبر»، «بدون تاریخ،بدون امضا» و «زیر سقف دودی» تا اینجای جشنواره از نظرم فیلم‌هایی هستند که می‌توانند پرفروش باشند و البته هنوز فیلم‌های مهمی هست که به نمایش در نیامده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با اقبالی که مردم در یکی دو سال گذشته به سینما پیدا کرده‌اند، روز به روز به فیلم‌های میلیاردی سینمای ایران افزوده می‌شود و با نگاهی به جدول اکران می‌بینیم تعداد میلیاردی‌ها بیشتر از سال‌های گذشته است. البته نباید مساله قیمت بلیت را هم فراموش کرد.

سعیدی پور در پایان در مورد هنرمندانی که در روزهای اخیر در کنار مردم در سینما آزادی فیلم دیده‌اند، گفت: سینما آزادی همیشه پاتوق هنرمندان بوده است و در ایام جشنواره نیز هنرمندانی چون علیرضا رییسیان،احمد مهرانفر،پریناز ایزدیار،محسن کیایی، باران کوثری، پوران درخشنده، جواد عزتی، سعید اقاخانی، ساره بیات، حبیب رضایی، بهنام تشکر، محسن قرایی، فریدون جیرانی، الناز شاکردوست، سعید روستایی، بهرام افشاری، یکتا ناصر، منوچهر هادی، فاطمه معتمدآریا، شبنم مقدمی و ملیسا ذاکری طی روزهای سپری شده از جشنواره در سینما آزادی حضور پیدا کرده‌اند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.