جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
00:47 | | فجر 35

وزیر ارشاد: اهالی سینما در جشنواره امسال خوش درخشیدند

وزیر ارشاد: اهالی سینما در جشنواره امسال خوش درخشیدند

«سیدرضا صالحی امیری» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ششمین روز سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت (کاخ مردمی) حضور یافت و نسبت به آینده سینمای ایران با حضور پررنگ جوانان فیلمساز ابراز امیدواری کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفتگو با ستاد خبری جشنواره درباره حضور پررنگ فیلم اولی‌ها در جشنواره سی‌وپنجم گفت: استمرار حمایت از نسلی باهوش، خلاق و آینده‌نگر، جزو سیاست‌های قطعی وزارت‌ ارشاد و سازمان سینمایی است.

صالحی امیری با تأکید بر اینکه حمایت از فیلم اولی‌ها به معنای نفی پیشکسوتان سینما نیست، افزود: اهالی سینما در جشنواره امسال خوش درخشیدند. بزرگان سینما موجب تکریم ما هستند و فیلم اولی‌ها نیز مورد حمایت جدی ما خواهند بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فجر امسال را باید به نام سینمای امید و نشاط نامگذاری کرد که واقعیت‌گرایی در آن بسیار مشهود است.

صالحی امیری درباره برپایی بخش مردمی جشنواره در پردیس ملت و تداوم فعالیت کاخ مردمی در آینده گفت: وعده‌ای در این خصوص نمی‌دهم. آقای ایوبی برای ادامه این روند در تلاش است که البته به تأمین ظرفیت‌ها بستگی دارد. ما نیز به سازمان سینمایی در این راستا کمک خواهیم کرد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.