یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
02:39 | | فجر 35

همگام با سالن‌های مردمی | پرمخاطب‌های تماشا؛ از «گشت۲» تا «قاتل اهلی»

همگام با سالن‌های مردمی | پرمخاطب‌های تماشا؛ از «گشت۲» تا «قاتل اهلی»

مسعود نجفی  مدیر پردیس تماشا از سینماهای مردمی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره گفت: خوشبختانه امسال هم پردیس تماشا در ایام سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر میزبان علاقه‌مندان به سینما در جنوب شهر بود و شاهد استقبال آنها از فیلم‌ها بودیم.
او درباره فیلم‌هایی که طی روزهای جشنواره در این سینما با استقبال مخاطبان روبرو شده، گفت: از ابتدای جشنواره فیلم فجر تا به حال فیلم‌هایی چون «خوب بد جلف»، «نگار»، «گشت۲»، «زیر سقف دودی»، «بدون تاریخ بدون امضا»، «رگ خواب»، «ایتالیا ایتالیا» و «قاتل اهلی» اکران‌های خیلی خوبی داشته‌اند و حتی برای بعضی فیلم‌ها بلیت سفید هم فروخته‌ایم.
نجفی درباره پیش بینی خود در مورد فیلم‌های پرفروش سال آینده گفت: تا اینجا از نظرم دو فیلم «خوب بد جلف» و «گشت ۲» می‌توانند به دلیل برخورداری از مولفه‌های مخاطب‌پسند از پرفروش‌های گیشه باشند. البته نباید فیلم‌های خارج از جشنواره را هم دور از نظر داشت که این دست فیلم‌ها هم با اضافه شدن به چرخه اکران، سبب رونق گیشه‌ها خواهد شد. امیدوارم پردیس تماشا سال آینده هم مثل امسال بتواند میزبان فیلم‌های پرفروش ایرانی باشد و به نیاز مخاطب پرشور خود پاسخ بدهد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.