سه شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۳
04:10 | | فجر 35

محمد حیدری: حواشی فجر جزو متن آن شده است!

محمد حیدری: حواشی فجر جزو متن آن شده است!

محمد حیدری گفت: صبح بیست و یکم بهمن ماه جلسه نهایی داوران خواهد بود و جمع‌بندی نهایی آثار اتفاق خواهد افتاد.

 به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، محمد حیدری که چهارشنبه شب برای رونمایی از کتاب عکس جشنواره سی و پنجم در سالن سعدی برج میلاد جاضر شده بود، ضمن تشکر از اصحاب رسانه برای پوشش اخبار جشنواره بیان کرد: طی روزهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با تمام وجود در کنار جشنواره فیلم فجر بودید و به شما دست مریزاد می‌گویم‌.

در ادامه دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با اشاره به انتقادات و صحبت‌های ساره بیات مبنی بر قرار گرفتن نام او در لیست نامزدهای جشنواره و سپس حذف نامش، توضیح داد: سال گذشته هم مراسم جشن نامزدها را به احترام نامزدها برگزار کردیم. امسال هم  دقیقا دو روز قبل از جشنواره این جشن را ترتیب دادیم و هیچ تفاوتی با سال گذشته نداشت، اما نمی‌دانم چه شده که سال گذشته همه تشکر و تمجید کردند و امسال آن را نقد می‌کنند!

وی ادامه داد:  شب نوزدهم بهمن ماه امسال ساعت ده شب، پس از مشخص شدن نامزدها توسط هیات انتخاب، دست به اعلام اسامی زدیم تا خبر از جای دیگری درز نکند.در ادامه،  به غیر از هنرمندانی هم که نامزد بودند، عده‌ای دیگر را هم دعوت کردیم که در این آئین بپیوندند. هر ساله در جشنواره این حواشی وجود داشته و جزو متن شده است و با احترام به همه رسانه‌ها، متأسفانه کم‌لطفی برخی از دوستان و همکاران سبب می‌شود، بخش‌هایی هم صحبت‌های اینچنینی را فقط خبر کنند.

حیدری تاکید کرد: فردا بیست و یکم بهمن ماه جلسه نهایی داوران را خواهیم داش و فردا جمع‌بندی نهایی انجام خواهد شد.

دبیر سی و پنجمین جشنواره  فیلم فجر در پایان یادآور شد: بابت صبوری‌های شما ممنون و بابت کاستی‌هایی که در جشنواره امسال دیده‎اید، عذرمی خواهم. ان‌شالله در سال‌های آتی شاهد بر پایی جشنواره با شرایط ، کیفیت و نتیجه بهترباشیم و فیلم‌های جشنواره امسال هم، سال خوبی را برای سینمای ایران رقم بزند. بعد از مراسم اختتامیه حتما یک روز را معین می‌کنیم و پاسخگوی همه رسانه‌ها برای سوالاتشان در خصوص داوری‌ها خواهیم بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.