جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
20:16 | | فجر 35

کاخ مردمی جشنواره از نگاه هنرمندان (۶)

کاخ مردمی جشنواره از نگاه هنرمندان (۶)

گروهی دیگر از هنرمندان حاضر در پردیس ملت درباره دومین سال پیاپی برپایی جشنواره فیلم فجر در این سینما به عنوان کاخ مردمی نظر دادند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، «محمدحسین مهدویان» کارگردان سینما با اشاره به شاخصه‌های کاخ مردمی جشنواره اظهار داشت: برای موفق‌تر شدن ایده خوب کاخ مردمی باید تدابیری را اندیشید تا برنامه‌های کاخ مردمی، عمیق‌تر و دامنه‌دارتر شود. باید برنامه‌های جدی‌تری برای کاخ مردمی داشته باشیم. این که مردم بیایند و با هنرمندان محبوب‌شان عکس یادگاری بگیرند، خوب است اما کافی نیست. باید بتوان زمینه‌ای را ایجاد کرد تا اهالی سینما بتوانند با مردم ارتباط بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال بتوان بیست دقیقه تا نیم‌ساعت بتوان با آنها حرف زد و به نظر می‌آید مراسم قبل از اکران فیلم باشد بهتر است.

«احمد مهران‌فر» بازیگر سینما با اشاره به این که ایده کاخ مردمی را می‌پسندد، گفت: این که مردم بتوانند در جشنواره فیلم فجر، هم فیلم‌ها را ببیند و هم عوامل فیلم‌ها را، یک اتفاق بزرگ است، چون سینمای ما مبتنی بر تبلیغات شفاهی است و چنین بستری، مطمئنا می‌تواند تبلیغات خوبی برای آثار سینمایی باشد.

«علی سرابی» بازیگر نیز پیشنهاد داد که کاخ مردمی، در فضایی هنرمندانه‌تر و صمیمانه‌تر برگزار شود.

اما «سعید داخ» بازیگر با اشاره به موفقیت «مجید مظفری» در اداره کاخ مردمی جشنواره گفت: وقتی یک اتفاق خوب در جشنواره فیلم فجر رخ می‌دهد، باید آن را دید. «مجید مظفری» آکتور است و خیلی خوب می‌داند چطور باید با آکتورها برخورد کند. خیلی خوشحالم که این اتفاق در جشنواره افتاده است و این باکس را برایش تدارک دیده‌اند. واقعیت این است که با مردم فیلم دیدن، حس دیگری دارد چرا که احساسات و نظر آنها خالصانه و بی‌تکلف است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.