دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
15:43 | | فجر 36

حمایت دبیرخانه جشنواره فیلم فجر از جشن مستقل گروه هنر و تجربه

حمایت دبیرخانه جشنواره فیلم فجر از جشن مستقل گروه هنر و تجربه

دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر برای حمایت دبیرخانه این جشنواره از جشن مستقل گروه هنر و تجربه اعلام آمادگی کرد.
محمد حیدری ضمن تشکر از شورای سیاست‌گذاری گروه هنر و تجربه به دلیل همراهی و مشاوره‌های‌شان به ستاد خبری جشنواره فیلم فجر گفت: از زمان تنظیم فراخوان و رسیدن به بخش چشم‌انداز سینمای ایران، قرار بود فیلم‌های راه‌یافته به بخش مسابقه جشنواره از این گروه (که در نهایت به دو فیلم کوپال و ائو رسید)، در جلسه ویژه‌ای توسط هیات داوران تقدیر شود. 
وی در عین حال توضیح داد: به دلیل تنوع فیلم‌ها و تعداد زیاد نامزدها، این مهم میسر نشد و نتوانستیم برگزیده‌ای در  گروه هنر و تجربه معرفی کنیم. 
حیدری با اعلام آمادگی دبیرخانه جشنواره فیلم فجر برای حمایت از جشن مستقل گروه هنر و تجربه بیان کرد: معتقدم جوانان هنر و تجربه می‌توانند آینده این سینما باشند. بر این اساس، دبیرخانه جشنواره فجر آمادگی هرگونه حمایت از جشن مستقل هنر و تجربه را که شأنیت فیلم‌های این گروه را بیشتر حفظ می‌کند،  دارد. 
دبیر سی و پنجمین جشنواره در پایان با آرزوی موفقیت برای گروه هنر و تجربه و مدیران و سیاست‌گذاران آن اظهار کرد: آقای علم‌الهدی دبیر شورای سیاستگذاری هنر وتجربه در روزهای سخت پیش‌فروش بلیت های جشنواره فجر که منجر به بروز حاشیه‌هایی شده بود، همراهی زیادی داشتند. ضمن تشکر مجدد از ایشان، امیدوارم که گروه هنر و تجربه به عنوان جریان تجربه‌گرای سینمای ایران، سال به سال موفق‌تر ظاهر شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.