دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
17:02 | | فجر 36

«هایلایت»؛ فیلمی مستقل در بخش خصوصی

«هایلایت»؛ فیلمی مستقل در بخش خصوصی

ساسان سالور تهیه‌کننده فیلم سینمایی «هایلایت»، این فیلم را اثری مستقل در بخش خصوصی عنوان کرد و گفت: همکاری با اصغر نعیمی و گروه بازیگران این فیلم بسیار برایم لذت‌بخش بود.

«ساسان سالور» تهیه‌کننده فیلم سینمایی «هایلایت» درگفت‌و‌گو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، گفت: از تولید این فیلم سینمایی رضایت کامل دارم. او ادامه داد: دشواری‌های مربوط به تولید این فیلم، جدا از مشکلاتی که برای همه فیلم‌های سینمایی که در بخش خصوصی تولید می‌شوند، نیست. وقتی در بخش خصوصی شروع به ساخت فیلمی می‌کنید، مسائل و مصائب خودش را دارد و تولید «هایلایت» هم مشکلات و سختی خودش را داشت اما به‌خاطر همدلی و همراهی که در بین تیم تولید این فیلم وجود داشت، این سختی‌ها زیاد احساس نشد. همه گروه تولید این فیلم در آرامش کامل بودند و فیلم، بسیار شسته و رفته درآمده است. 
سالور ادامه داد: یکی از نکاتی در تولید فیلم «هایلایت» به آن توجه کردیم، این بود که فیلم به طور کامل آپارتمانی نشود. ما حدوداً هر ۱۰ ساعت یک‌بار لوکیشن عوض می‌کردیم. به عنوان مثال ما برای سکانس‌هایی که در بیمارستان باید فیلمبرداری می‌شد، سه بار لوکیشن‌مان را تغییر دادیم. در بسیاری از فیلم‌های سینمای ایران، تیم تولید به یک بیمارستان می‌روند، سکانس‌ها را فیلمبرداری می‌کنند و از بیمارستان خارج می‌شوند، اما در فیلم «هایلایت»، زیبایی‌شناسی برای ما بسیار مهم بود. با این نگاه تمام سختی‌های کار را تحمل کردیم ولی خروجی فیلم‌مان، مطلوب درآمده است. به نظرم «هایلایت» فیلم شریفی است و امیدوارم به خوبی دیده شود. 
تهیه کننده فیلم سینمایی «هایلایت» اظهار کرد: استفاده از افراد حرفه‌ای در تیم تولید مانند مسعود سلامی (مدیر فیلمبرداری) و… بسیار به ما کمک کرد. همکاری با «اصغر نعیمی» و همراهی او، برای من بسیار لذت‌بخش بود. تیم بازیگران این فیلم هم بسیار تلاش کردند، مخصوصاً پژمان بازغی که علیرغم گرفتاری‌های حرفه‌ای‌اش، بسیار منظم به سر صحنه می‌آمد.
او درباره انتخاب بازیگرهای این فیلم گفت: برای انتخاب بازیگران فیلم «هایلایت» ما قبل از شروع فیلمبرداری با بسیار از بازیگران جلسه داشتیم و با آنها صحبت کردیم، مذاکرات هم بسیار خوب پیش می‌رفت، اما به‌خاطر تداخلی که گاهی اوقات صورت می‌گرفت، این مذاکرات منجر به عقد قرارداد نمی‌شد. دست آخر اما تیم بازیگرانی که برای این فیلم انتخاب شدند، بسیار با یکدیگر هماهنگ بودند. نکته‌ای که در تولید یک فیلم اهمیت بسیار بالایی دارد. 
سالور در پایان تصریح کرد: در حال حاضر بسیار از فیلمسازان مدعی هستند که فیلم مستقل ساخته‌اند، اما در ‌‌نهایت دیده یا شنیده می‌شود که به صورت محسوس و غیرمحسوس حمایت مالی می‌شوند. من از حمید علی‌نژاد و آقای نصیری که سرمایه‌گذاران فیلم سینمای «هایلایت» بودند تشکر می‌کنم که سبب شدند که فیلمی مستقل در بخش خصوصی بسازیم.
سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.