چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳
12:24 | | فجر 36

بازسازی دهه پنجاه در «مصادره» کار سختی بود

بازسازی دهه پنجاه در «مصادره» کار سختی بود
«سجاد پهلوان‌زاده» جانشین تهیه‌کننده فیلم «مصادره» با اشاره به موضوع بکر این فیلم گفت: بازسازی دهه پنجاه ایران و آمریکای چهل سال پیش، کار ساده‌ای نبود و با همت عوامل موثر فیلم همچون مدیرفیلمبرداری، طراح صحنه، گریم و جلوه‌های ویژه بصری و تیم تولید با تجربه به دست آمد.
سجاد پهلوان زاده جانشین تهیه کننده «مصادره» و تدوین‌گر این فیلم در گفت‌وگو با  ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، درباره تولید این فیلم سینمایی گفت: در ابتدای سال ۹۶ فیلمنامه «مصادره» از سوی محمدحسین قاسمی (تهیه‌کننده) به  مهران احمدی پیشنهاد شد و تصمیم گرفتیم این فیلمنامه را به عنوان اولین فیلم مهران احمدی جلوی دوربین ببریم.  موضوع بکر، جذاب بودن روند قصه برای مخاطب و برخورداری از شاخصه‌های متفاوت کمدی، از ویژگی‌های فیلم نامه علی فرقانی بود. کار نهایی فیلمنامه و آماده سازی مقدمات فیلم تا مرداد ماه به طول انجامید ، پیش تولید در اواسط تابستان آغاز شد و در اوائل مهرماه در ارمنستان فیلم کلید خورد.
پهلوان زاده درباره کارگردانی مهران احمدی در فیلم سینمایی «مصادره» اظهار کرد: مهران احمدی به خاطر حضور در فیلم های نرگس آبیار و شکل گرفتن رابطه صمیمانه و وجود نگاه مشترک بین ایشان، آقای قاسمی و خانم آبیار انتخاب مناسبی برای ساخت فیلم «مصادره» بود. بنده هم به‌‎خاطر حُسن نظر آقای قاسمی به پروژه اضافه شدم و یک کار تیمی بسیار خوب شکل گرفت.
وی افزود: مهران احمدی بسیار کارگردان خوب و کار بلدی است و با تجربه کافی، فیلم اول خود را در زمان مناسب و بدون عجله برای کارگردان شدن، ساخت و همگی از نتیجه کار رضایت داریم.
جانشین تهیه کننده فیلم سینمایی«مصادره» گفت: بازسازی دهه پنجاه ایران و علی‌الخصوص آمریکای چهل سال پیش، کار ساده‌ای نبود و با همت عوامل موثر فیلم همچون مدیر فیلمبرداری، طراح صحنه، طراح گریم و تیم تولید با تجربه و جلوه‎های ویژه ی بصری خوب به دست آمد که لازم می‎دانم از همه عزیزان و عوامل فیلم در ساخته شدن این فیلم سخت، تشکر کنم.
پهلوان زاده با اشاره به رضایت‌بخش بودن فعالیت بازیگران فیلم سینمایی «مصادره» در ایفای نقش‌های‌شان، بیان کرد: تمامی بازیگران عزیز فیلم «مصادره»، امتیاز مثبت این فیلم بودند که با همراهی و حمایت خود به روند تولید فیلم کمک کردند. جا دارد از آقای عطاران به خاطر انرژی عالی که برای فیلم گذاشت یاد کنم و امیدوارم نتیجه زحماتش را با استقبال مستدام مردم، داوران و منتقدان بگیرد.
تدوین گر فیلم «مصادره» در پایان گفت: امیدوارم این فیلم به اهداف ما برای ساخت یک کمدی با داستان غنی و سرگرم کننده نزدیک شده باشد، باید صبر کنیم تا در جشنواره  فجر نظر همه عزیزان را ببینیم و بشنویم. انشالله جشنواره پرشور، جذاب و موفقی را پشت سر بگذاریم.
سی وششمین جشنواره فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.