جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
07:03 | | فجر 36

استقبال مطلوب مردم در اولین ساعات آغاز پیش‌خرید بلیت‌های جشنواره

استقبال مطلوب مردم در اولین ساعات آغاز پیش‌خرید بلیت‌های جشنواره

عزت‌الله علیزاده معاون اجرایی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از استقبال مردم از پیش‌فروش بلیت‌های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را مطلوب توصیف کرد.

عزت‌الله علیزاده، معاون  اجرایی جشنواره فیلم فجر در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره، در خصوص وضعیت کنونی پیش فروش بلیت‌ها در اولین روز پیش‌فروش گفت: در حال حاضر که از پردیس ملت آمار را رصد می‌کنم خوشبختانه برنامه‌ریزی‌ها و بسترهای فنی مناسبی برای  مخاطبان در نظر گرفته شده تا شاهد ازدحام ناگهانی در سایت و کندی نباشیم. خوشبختانه  تا این لحظه هیچ گونه ایراد فنی نداشتیم و کار پیش‌فروش بلیت‌ها خوب پیشرفته است.

علیزاده افزود: در حال حاضر که دو ساعت از آغاز پیش فروش بلیت‌ها می‌گذرد، تقریبا ۹۰ درصد از بلیت‌های جشنواره در سالن‌های فرهنگ، آزادی، کوروش، چارسو و فروش رفته و الباقی سینماها هم به همین تریتب فروش می‌رود. مخاطبان هم در حال رصد سالن‌های سینما و انتخاب سانس‌های مورد نظر خود هستند.

 معاون اجرایی جشنواره فیلم فجر با اشاره به اینکه ظرفیت باقی مانده درسالن‌های جنوب شهر بیشتر است، ادامه داد: سینماهایی که برای مردم در نظر گرفته شده سعی شده سالن‌هایی باشد که در شرایط فنی استاندارد هستند، به‌ویژه سینماهای جنوب شهر مثل راگا، تماشا و کیان که سینماهای مناسبی هستند، در شرق تهران سینما ماندانا و غرب تهران اریکه ایرانیان و باقی سینماها هم به همین شکل انتخاب شده‌اند و از مخاطبان مناطق مختلف درخواست می‌شود که در شرایط مناسب بلیت‌هایشان را تهیه کنند.

علیزاده اضافه کرد: مخاطبان و علاقه‌مندان به حضور در جشنواره برای پیش فروش از ۳۰ دی ماه تا دوم بهمن ماه می‌توانند نسبت به خرید بلیت فیلم‌های مورد نظر خود اقدام کنند.

او گفت: ترافیک مراجعه به سایت سینماتیکت در ۲۰ دقیقه اول که پیش فروش بلیت‌ها آغاز شد، وجود داشت که عملا حدود ۵۰ درصد از سینماهایی مثل فرهنگ، آزادی، کوروش چارسو و جوان خریداری شد. توصیه‌ای که به مردم داریم این است که نگران نباشند. مخاطبانی که از طریق اینترنت موفق به خرید بلیت نمی‌شوند، یک ظرفیت ۲۰ درصدی در گیشه برای آنها در نظر گرفته شده که از طریق مراجعه به گیشه سینماها می‌توانند بلیت فیلم‌ها را در همان روزهای نمایش فیلم خریداری کنند.  

گفتنی است سایت فروش بلیت‌های سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر به آدرس www.fajr.cinematicket.org  باز شده و آماده فروش بلیت‌های این جشنواره است. امسال بلیت‌ها به صورت دو گروه قیمتی، گروه اول مجموعه یازده‌تایی بلیت‌ها به مبلغ ۱۳۲ هزار تومان(نمایش فیلم‌ها در سینما‌های مدرن) و گروه دوم مجموعه یازده‌تایی بلیت‌ها به مبلغ ۸۸ هزار تومان (نمایش فیلم‌ها در سینما‌های درجه یک)، عرصه می‌شوند.

آن دسته از دوستداران سینمای که علاقه‌ای به خرید بلیت‌ها به صورت گروهی ندارند، می‌توانند در روز اکران فیلم‌ها به گیشه سینما مراجعه کرده و بلیت‌ تهیه‌کنند. 

سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.