چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
08:49 | | فجر 36

سمنان با دو سالن سینما میزبان فجر ۳۶ 

سمنان با دو سالن سینما میزبان فجر ۳۶ 

محمدرضا سوقندی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: امسال با دو سالن سینما یادمان با ۳۵۰ نفر ظرفیت و سینما هلال با حدود ۷۰۰ نفر ظرفیت میزبان علاقه‌مندان به جشنواره خواهیم بود و امیدواریم با کیفیت مطلوب فیلم‌های امسال، شاهد حضور مخاطبان بسیاری در این جشنواره باشیم.

 

محمدرضا سوقندی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان درگفت‌و‌گو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر درباره برگزاری جشنواره در این استان گفت: ما هفته قبل ستاد هماهنگی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را در استان سمنان تشکیل دادیم، دبیرخانه جشنواره را فعال کردیم و با مدیران دو سینمایی که مجری فیلم‌های جشنواره هستند صحبت کردیم. همچنین کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی راه‌اندازی شد و این هفته نیز دومین جلسه ستاد هماهنگی را تشکیل می‌دهیم. 
او ادامه داد: مراسم افتتاحیه سی وششمین جشنواره فیلم فجر۱۲ بهمن ماه با حضور مسئولان و هنرمندان استان سمنان برگزار خواهد شد. امسال سعی کرده‌ایم با توجه به اینکه امسال در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی هستیم، با کمک آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف استان، این جشنواره را هرچه باشکوه‌تر برگزار کنیم. 
مدیر کل ارشاد استان سمنان اظهار کرد: بیشترین تلاش ما بر این است که در این ۱۰ روز، حضور حداکثری مخاطبان را داشته باشیم. یکسری برنامه‌ جنبی در نظر گرفته‌ایم که در طول برگزاری جشنواره آن‌ها را برگزار خواهیم کرد. 
سوقندی درباره مکان نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در استان سمنان گفت: ما دو سینما در استان سمنان برای نمایش فیلم‌های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در نظر گرفته‌ایم که این سینما‌ها عبارتند از سینما یادمان با حدود ۳۵۰ نفر ظرفیت و سینما هلال با حدود ۷۰۰ نفر ظرفیت. امیدواریم با کیفیت مطلوب فیلم‌های امسال جشنواره نسبت به سال‌های گذشته، شاهد حضور مخاطبان بسیاری در این جشنواره باشیم. 
او درباره سانس‌های نمایش فیلم‌های جشنواره در سینماهای برگزیده استان سمنان، بیان کرد: ما در حال برنامه ریزی برای زمان نمایش فیلم‌ها هستیم و تمام سعی‌مان بر این است که ساعت‌هایی را انتخاب کنیم که استقبال بیشتری از جشنواره صورت گیرد. 
سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.