چهارشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۲
10:21 | | فجر 36

شهرآفتاب میزبان افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در شیراز

شهرآفتاب میزبان افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در شیراز

معاون هنری و سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس گفت: افتتاحیه جشنواره فجر در این استان از ۱۴ بهمن‌ماه همزمان با جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در سالن هنر شهر آفتاب(آبی) برگزار می‌شود.

مهدی رنجبر معاون هنری و سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر درباره برنامه‌های بخش استانی جشنواره در شیراز گفت: قرار است ۱۴ بهمن‌ماه، هفدهمین دوره استان فارس همزمان با سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر در سالن هنر شهر آفتاب (آبی) گشایش یابد. 
او ادامه داد: استان فارس با برگزاری ۱۷ دوره، جزو رکورددارترین استان‌ها در برگزاری استانی جشنواره فجر است و بعد از تهران که میزبان اصلی جشنواره است، هیچ استانی چنین رکوردی ندارد. براساس تدابیر اندیشیده شده و رایزنی با خانه سینما و شورایعالی تهیه‌کنندگان، قرار شده تمامی فیلم‌های جشنواره را برای مخاطبان شیرازی به اکران درآوریم. البته این نوید را به مردم استان فارس می‌دهیم که فیلم‌های انیمیشن در قالب یک باکس، در سانس‌ صبح برای مخاطب کودک و نوجوان به نمایش درخواهد آمد.  
به گفته رنجبر، افتتاحیه جشنواره فجر ۱۴ بهمن ‌ماه همزمان با جشن‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سالن هنر شهر آفتاب(آبی) با حضور سینماگران شیرازی و مدیران فرهنگی و هنری برپا می‌شود.
معاون هنری و سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با اشاره به نمایش فیلم‌ها در زمان جشنواره در ۴ سالن، تصریح کرد: تمامی فیلم‌های موجود در جشنواره در ۴ سالن سینمایی استان فارس در سه سانس ۱۸:۰۰، ۲۰:۰۰، ۲۲:۰۰ برای علاقه‌مندان و سینمادوستان به نمایش درمی‌آید. البته طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است در سانس‌های فوق‌العاده هم اکران فیلم داشته باشیم.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.