دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
11:18 | | فجر 36

«امیر» فیلمی متفاوت از یک گروه خلاق و جوان 

«امیر» فیلمی متفاوت از یک گروه خلاق و جوان 

«سید ضیاء هاشمی» تهیه‌کننده فیلم «امیر» گفت: خوشحالم که فیلم «امیر» نسبت به کارهای قبلی‌ کارنامه تهیه‌کنندگی من، فیلمی کاملا متفاوت است و با برخورداری از یک گروه خلاق و جوان، از ویژگی‌های جدیدی برخوردار است. 

«سید ضیاء هاشمی» تهیه‌کننده فیلم «امیر» در گفت‌و‌گو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر درباره می‌گوید: فیلم «امیر» با موضوع اجتماعی زاویه دید و ساختار کاملا متفاوتی دارد. با تشکیل گروهی خوب و جوان همراه با تولید منظم، همه دست به دست هم دادند تا اثری خوب خلق شود و به شخصه از تولید این فیلم رضایت کامل دارم. 
این تهیه‌کننده با اشاره به اینکه قصد توضیح درباره فیلم را ندارد و نمی‌خواهد هیچ‌گونه توصیه‌ای داشته باشد، بیان می‌کند: اگر قبل از نمایش فیلم توضیحی درباره‌اش داده شود، جذابیت‌ها برای مخاطب از بین می‌رود از همین رو توصیه‌ای ندارم و امیدوارم سینمادوستان و علاقه‌مندان به سینما به تماشای فیلم بیایند و نظرات خود را برای فیلم «امیر» بدهند. 
هاشمی با بیان اینکه فیلم «امیر» با گروهی منظم و کاربلد به اثری خوب تبدیل شده است، می‌گوید: به اعتقاد من این فیلم محصول گروهی جوان، کاربلد و باسواد است که ساختار متفاوتی از فیلم اجتماعی را برای مخاطب به نمایش می‌گذارند. 
او در پاسخ به این سوال که به سیمرغ گرفتن فکر می‌کند یا خیر، می‌گوید: راستش زیاد به جایزه گرفتن اعتقادی ندارم اما امیدوارم که مخاطبان به تماشای فیلم بنشینند و از دیدن آن لذت ببرند و «امیر» را بپسندند. من به پسند مخاطب بیشتر فکر می‌کنم و خوشحالم که فیلم «امیر» نسبت به آثار قبلی‌ام کاملا متفاوت است و ویژگی‌های جدیدی دارد.
سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد. 
 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.