یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
08:42 | | فجر 36

جزئیات برپایی جشنواره فیلم فجر در خراسان رضوی

جزئیات برپایی  جشنواره فیلم فجر در  خراسان رضوی

عباس خوش آهنگ، رئیس اداره سینمایی و سمعی بصری استان خراسان رضوی، گفت: برای برگزاری جشنواره فیلم فجر در این استان سه سالن سینما آفریقا، هویزه و پردیس اطلس در نظر گرفته شده است و در صدد هستیم که سالن‌های اصغرزاده و سیمرغ را هم به سینماهای میزبان جشنواره اضافه کنیم. 

عباس خوش آهنگ، رئیس اداره سینمایی و سمعی بصری استان خراسان رضوی به ستاد خبری جشنواره فلم فجر گفت: برای برگزاری جشنواره فیلم فجر در این استان سه سالن سینما آفریقا، هویزه و پردیس اطلس در نظر گرفته شده است که آغاز سانسها احتمالا از ساعت ۱۵ خواهد بود. با این حال در صدد هستیم که دو سالن اصغرزاده و سیمرغ را هم به سینماها اضافه کنیم. 
او ادامه داد: سالن اصغر زاده را برای نمایش فیلم‌ها و تولیداتی که در داخل استان بوده (نظیر فیلم‌های کوتاه و مستند) در نظر گرفته بودیم. در واقع این سالن را به عنوان سالن بخش جنبی جشنواره در نظر گرفته‌ایم و ستاد مجزایی برایش تشکیل داده‌ایم.

خوش آهنگ در مورد سانس‌های ویژه پیش‌بینی شده برای نمایش فیلم‌های جشنواره، گفت: این موضوع به میزان استقبال مردم از فیلم‌ها بستگی دارد وبا هماهنگی‌های لازم، نسبت به اختصاص سانس ویژه اقدام خواهیم کرد. 
رئیس اداره سینمایی و سمعی بصری این استان در مورد افتتاحیه جشنواره در مشهد گفت: افتتاحیه جشنواره در روز جمعه ۱۳ بهمن ماه احتمالا با حضور مدیران سینمایی کشور برگزار خواهد شد. همچنین همزمان با افتتاحیه، شاهد افتتاح ۱۵ سالن در مشهد خواهیم بود که ۱۱ سالن آن در پردیس اطلس خواهد بود.
خوش آهنگ اضافه کرد: امسال پانزدهین سال برگزاری جشنواره فیلم فجر در این استان است. سال گذشته تنها سالن آفریقا و هویزه را داشتیم. سالن‌هایی که برای امسال در نظر گرفته شده‌اند، در مرکز و حاشیه شهر مشهد هستند. امسال پردیس اطلس به آنها اضافه شده است که دارای سالن‌های بسیار مجهز و به روز است که در حاشیه و جنوب این شهر واقع شده است. امیدواریم شرایطی را مهیا کنیم که مردم بتوانند از این امکانات برای استقبال بیشتر از جشنواره استفاده کنند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.