یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
10:58 | | فجر 36

پرداختن به حاشیه، بخشی از کار رسانه است به شرطی که به نفع سینما باشد

پرداختن به حاشیه، بخشی از کار رسانه است به شرطی که به نفع سینما باشد

ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در روز آغازین برنامه «دو قدم تا سیمرغ» که توسط سامانه فیلم‌نت‌نیوز برپا شده است، گفت: از رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های اینترنتی که فضای جدیدی را برای سینمای ایران ایجاد کرده‌اند، تشکر می‌کنم.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، ابراهیم داروغه‌زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در روز اول برنامه «دو قدم تا سیمرغ» که به معرفی فیلم‌های جشنواره فیلم فجر می‌پردازد، گفت: دوست دارم که فیلم‌ها در جشنواره برجسته شوند و منتقدان و رسانه‌ها به تماشای فیلم‌ها بیایند و کمتر به حواشی‌ پرداخته شود.
او ادامه داد: من البته از حاشیه‌ها استقبال می‌کنم و پرداختن به حواشی را بخشی از کار رسانه می‌دانم، به شرط آن که رویکردشان در خدمت سینما و رسانه و به نفع سینمای ایران باشد.
دبیر جشنواره فیلم فجر درباره تغییر امسال سینمای رسانه‌های گروهی گفت: نمی‌دانم این تغییر، روند را بهتر می‌کند یا خیر؛ اما اگر سالن رسانه‌ها سالنی مجزا و باکیفیت باشد، بهتر است. پردیس سینمایی ملت کیفیت بسیار خوبی برای نمایش فیلم‌ها دارد، برج میلاد فضای مناسبی داشت اما انحصار سینمایی نداشت و امیدوارم این تغییر، تجربه خوبی باشد.
داروغه‌زاده در روز آغازین برنامه «دو قدم تا سیمرغ» که توسط سامانه فیلمنت‌نیوز برپا شده است، گفت: از رسانه‌ها به ویژه رسانه‌های اینترنتی که فضای جدیدی را برای سینمای ایران ایجاد کرده‌اند، تشکر می‌کنم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.