یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
09:43 | | فجر 36

روح جاری در «ماهورا» به جان مخاطب می‌نشیند

روح جاری در «ماهورا» به جان مخاطب می‌نشیند

«علیرضا جلالی» تهیه‌کننده فیلم «ماهورا» گفت: مطمئنم روح جاری در فیلم «ماهورا» به جان مخاطب می‌نشیند و از تماشای فیلم لذت می‌برند. این فیلم غلبه زندگی و عشق بر جنگ را نشان دهد.

«علیرضا جلالی» تهیه‌کننده فیلم «ماهورا» در گفت‌و‌گو با ستاد خبری جشنوار فیلم فجر، درباره شرایط ساخت این فیلم گفت: تولید و ساخت فیلم «ماهورا» بسیار سخت بود و یکی از مهم‌ترین مراحل تولید این فیلم، تبدیل شدن یک ایده مستند، به یک فیلمنامه بلند بود. داستان این فیلم اتفاقات سال ۵۹ را روایت می‌کند و به جنگ، زندگی و عشق می‌پردازد. در واقع فیلم می‌خواهد غلبه زندگی و عشق بر جنگ را نشان دهد. به هر حال، خدا را شاکرم که قرعه به نام ما درآمد و توانستیم در تولید این اثر سهیم شویم. 
این تهیه‌کننده با اشاره به انتخاب بازیگران برای فیلم «ماهورا» اظهار داشت: در ابتدا قرار بود که نقش اول فیلم را «محسن تنابنده» بازی کند که متاسفانه به دلیل آسیب‌دیدگی زانویش به فیلم نرسید. در ادامه با بازیگرانی همچون ساعد سهیلی، احمد کاوری، میترا حجار و کامران تفتی… فیلم را سرانجام رساندیم. بسیار خرسندم که با این عزیزان همکاری داشتم. امیدوارم مردم هم با دیدن فیلم «ماهورا» لذت ببرند، مطمئنم روح جاری در اثر، به جان تماشاچی می‌نشیند.
جلالی در ادامه با بیان این‌که به گرفتن سیمرغ فکر می‌کند، گفت: اگر بگویم به سیمرغ گرفتن نمی‌اندیشم شاید سخنی نابجا باشد اما مهم‌تر از گرفتن سیمرغ، ترجیح می‌دهم فیلم مورد استقبال مخاطبان قرار ‌بگیرد. البته معتقدم با توجه به اینکه فیلم از دل بیرون آمده، صددرصد مخاطب با فیلم ارتباط برقرار می‌کند؛ زیرا تمام عوامل تلاش کردند که این فیلم به بهترین نحو ساخته شود.
او در پایان گفت: یاد مرحوم حمید آخوندی را که شریک‌ من در ساخت و تولید فیلم «ماهورا» بود، گرامی می‌دارم. 
 سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.