جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
07:43 | | فجر 36

نمایش رایگان ۵ فیلم کودک برای دانش آموزان در ایام برپایی جشنواره

نمایش رایگان ۵ فیلم کودک برای دانش آموزان در ایام برپایی جشنواره

پنج فیلم سینمایی کودک و نوجوان همزمان با برپایی سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برای دانش آموزان سراسر کشور نمایش داده  می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، قهرمانان کوچک، دنیای کیف‌ها، فیلشاه، دزد و پری ۲ وشکلاتی به مدت پنج روز از۱۴ تا ۱۸ بهمن ماه سالجاری در سالن های اصلی سینماهای مردمی جشنواره فیلم فجر در تهران شامل سینماهای: تماشا، کیان، راگا، ماندانا، استقلال، اریکه ایرانیان، مگامال ۱، جوان، چهارسو۱، فرهنگ۱، گراند سینما- کوروش و سالن اصلی سینما آزادی و همچنین سینماهای منتخب نمایش‌دهنده فیلم‌های جشنواره در مراکز استان‌ها نمایش داده می‌شود.
همچنین ویژه برنامه نمایش این آثار در ایام برپایی جشنواره فیلم فجر در سینماهای فرهنگ، کوروش، استقلال، ماندانا و راگا برگزار خواهد شد.
در این برنامه که جشن بزرگ «سیمرغ و پروانه‌ها» نام دارد، دست اندرکاران و هنرمندان پنج فیلم یاد شده با دانش آموزان حاضر در سالن‌های سینماهای جشنواره از نزدیک دیدار و گفت‌وگو می‌کنند و برنامه‌های متنوعی همزمان با جشن شکوهمند انقلاب اسلامی برای دانش‌آموزان و علاقه‌مندان به آثار سینمای کودک و نوجوان طراحی شده است. 
برنامه‌های مذکور در تهران و مراکز استان‌ها در چارچوب سیاست‌های حمایتی سازمان سینمایی از سینمای کودک و نوجوان طراحی شده و تماشای این آثار برای  دانش‌آموزان سراسرکشور، رایگان خواهد بود. 
جشن بزرگ سیمرغ و پروانه‌ها به همت  کارگروه تخصصی سینمای کودک بنیاد سینمایی فارابی و همکاری تشکل تازه تاسیس «مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان» که توسط جمعی از فعالان سینمای کودک شکل گرفته و همچنین مرکز مردم نهاد «سامانه اردویی مدارس» و نیزمشارکت ادارات کل آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌های سراسر کشوربرگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.