جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
06:31 | | فجر 36

۱۵ سانس فوق‌العاده برای ۸ فیلم در روز نهم

۱۵ سانس فوق‌العاده برای ۸ فیلم در روز نهم

نهمین روز از سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای مردمی در حالی به پایان رسید که هشت فیلم از میان ۲۵ فیلم حاضر در آن در هفت سالن سینما، به سانس فوق‌العاده رسید.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر،  براین‌اساس در پردیس چارسو فیلم‌های «شعله ور» و «مغزهای کوچک زنگ زده»، در سینما آزادی فیلم‌های «چهارراه استانبول»، «بمب،یک عاشقانه» و «مغزهای کوچک زنگ زده»، در پردیس کوروش فیلم‌های «بمب،یک عاشقانه»، «عرق سرد»، «به وقت شام»، «لاتاری» و «مصادره»، در پردیس مگامال فیلم‌های «چهارراه استانبول»، در پردیس تماشا «مغزهای کوچک زنگ زده»، در سینما ماندانا «لاتاری» و «بمب،یک عاشقانه» و در سینما جوان «به وقت شام» به سانس فوق‌العاده رسید.
همچنین از نکات قابل توجه در مورد سانس‌های فوق‌العاده می‌توان به این موضوع اشاره کرد که تا پایان ۱۹ بهمن ماه، سینماهای مردمی در مجموع ۹۰ سانس فوق‌العاده را به خود دیدند که ۱۰ فیلم از مجموع ۲۵ فیلم حاضر در مسابقه توانستند به سانس فوق‌العاده برسند که این ده فیلم حداقل دو سانس و حداکثر ۱۶ سانس فوق‌العاده را در ایام برگزاری جشنواره تجربه کرده‌اند.
همچنین امسال و با توجه به گستردگی برگزاری همزمان جشنواره سی‌وششم در ۳۱ استان کشور، در مجموع بیش از ۱۳۵۰ نمایش نیز در استان‌ها شاهد بودیم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.