پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
16:31 | | فجر 36

با محمدعلی حجازی درباره کیفیت آئین‌های جشنواره

با محمدعلی حجازی درباره کیفیت آئین‌های جشنواره

«محمدعلی حجازی» مدیر آئین‌های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر از تلاش خود در راه هر چه کیفی و منظم برگزار شدن آئین‌های افتتاحیه و اختتامیه جشنواره سی و ششم سخن گفت.

محمدعلی حجازی در گفت‌وگو با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: امسال با توجه به تبیین رویکرد اقتصاد مقاومتی، طبیعتأ جشنواره باید تلاش خود را می کرد که در این شرایط نه تنها از نظر کیفیی پایین نیاید، بلکه در جایی که حس می‌کرد اسراف صورت می‌گیرد و می‌توان با مدیریت درست جلو‌ی آن را گرفت، اقدامات لازم را در این مسیر انجام دهد.

او در ادامه گفت: ابراهیم داروغه زاده، دبیر سی و ششمین جشنواره فیلم فجر افراد توانمند، کارآمد و درستی را برای انجام مسئولیت‌های مختلف مدیریتی و اجرایی انتخاب کرده بود و هرچند شرایط سیاسی و اقتصادی با سال‌های قبل تفاوت داشت و جشنواره نگران بحث هزینه‌ها بود و حتی اسپانسری هم وجود نداشت، اما به دلیل انتخاب‌ها و تصمیم‌گیری‌های درست، همه چیز خیلی خوب و درست برگزار شد و ما شاهد کیفیت استاندارد و منطقی در برگزاری جشنواره بودیم، چنانچه ما از حمایت و همراهی سینماگران بهره‌مند بودیم و اکثر آنها در این رویداد مهم سینمایی حضور داشتند.

حجازی با اشاره به برپایی آئین‌های افتتاحیه و اختتامیه جشنواره افزود: به عنوان مدیر آیین‌های جشنواره، مصمم بودم همه چیز به صورت عالی پیش برود؛ از دعوت‌ها گرفته تا مشارکت حضور هنرمندان و تا برنامه‌ای که روی استیج می‌رفت و در افتتاحیه زحمتش را مجید برزگر کشید. اگر بخواهیم افتتاحیه این دوره از جشنواره را با تجربه‌های قبلی مقایسه و آن را بررسی کنیم، به نظر می‌رسد نظم خوبی در این مراسم برقرار بود و اکثر افراد از حضور در این برنامه راضی بودند.
او گفت: در مورد اختتامیه هم سعی و تلاش ما این بود جشنی در خور انقلاب و سینمای ایران برگزار کنیم که توأم با نظمی منطقی باشد. در حقیقت این مراسم بهانه‌ای بود برای ساعتی در کنار هم بودن در روزهایی که مصادف با جشن پیروزی انقلاب اسلامی هم بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.