شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳
16:12 | | فجر 36

نسل جدید خبرنگاران و عکاسان فجر۳۶ تجلیل شدند

نسل جدید خبرنگاران و عکاسان فجر۳۶ تجلیل شدند

اعضای باشگاه دانشجویی دانشکده خبر که در طول برگزاری سی و ششمین جشنواره فیلم فجر با ستاد خبری جشنواره همکاری کرده بودند، طی مراسمی قدردانی شدند.

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، مراسم قدردانی و تشکر از اعضای باشگاه دانشجویی دانشکده خبر برای پوشش خبری و تصویری مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور، روز پنج شنبه ۲۶ بهمن با حضور مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر و مسئولان دانشکده خبر در سالن این مجتمع برگزار شد.

در ابتدای برنامه «محمود احمدی افزادی» رییس دانشکده خبر از تلاش و کوشش اعضای باشگاه دانشجویی دانشکده خبر برای پوشش هر چه بهتر این رویداد مهم سینمایی تشکر کرد و گفت: این اولین همکاری مشترک دانشکده و ستاد خبری جشنواره در پوشش این رویداد بزرگ کشور بود که در زمان اندکی که وجود داشت، با برنامه‌ریزی به بهترین شکل به پایان رسید و این موفقیت را به تمام اعضای حاضر در این فعالیت گروهی تبریک می‌گویم. پس از آن الهام باقری ریاست باشگاه دانشکده خبر و هماهنگ کننده اعضای پوشش خبری و تصویری جشنواره گفت: ما برای ساماندهی اعضا و هماهنگی با سینماها زمان اندکی داشتیم اما با همکاری روابط عمومی و ستاد خبری جشنواره، مشکلات موجود رفع شد و این افتخار بزرگی برای ما ودانشکده خبر بود که به بهترین نحو توانستیم آن را انجام دهیم.

او گفت: این رویداد برای باشگاه دانشجویی دانشکده خبر که به تازگی افتتاح شده است، یک رویداد خوب و ماندگار برای تمام اعضا خواهد بود.

 

در بخش بعدی مراسم، مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت: امیدواریم این همکاری مشترک ادامه پیدا کند و در رویدادهای مختلف بتوانیم در کنار هم باشیم.

علی افشار دبیر ستاد خبری و حسن هندی ، دبیر عکس و تصویر جشنواره که هردو از دانش‌آموختگان سابق این دانشکده هستند، از اعضای باشگاه دانشجویی دانشکده خبر برای پوشش مناسب سینماهای مردمی جشنواره قدردانی کردند و از دانشجویان خواستند تا با تلاش، دقت و پشتکار بیشتر، خود را در معرض فرصت‌های بهتری برای فعالیت حرفه‌ای قرار دهند.

محمدرضا شهیدی‌فر از استادان این دانشکده نیز در این مراسم با اشاره به لزوم توجه اصل دقت در انجام کارهای خبری اظهار داشت: در انعکاس خبر، یک کلمه اشتباه شاید تأثیرش در تمام زندگی ماندگار باشد و این احساس همیشه همراه خبرنگار بماند. او در ادامه اظهار داشت: باشگاه دانشجویی دانشکده خبر محلی مناسب برای یافتن خبرنگاران و عکاسان بااستعداد برای حضور در مراسم و رویدادهای مختلف است.

در ادامه سرگروه‌های سه بخش باشگاه در بخش عکاسی (معین فیوضی)، در بخش گزارش (جاوید ایمانی) و در بخش تبلیغات (سحر ثابتی) پشت تریبون حاضر شدند و از تلاش همه اعضای باشگاه قدردانی کردند.

این مراسم با اهدای لوح‌های یادبود توسط  ریاست دانشکده و مدیران خبری جشنواره فیلم فجر به اعضای فعال باشگاه در این رویداد سینمایی، گرفتن عکس یادگاری و پذیرایی به پایان رسید.

گفتنی است در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، اعضای منتخب باشگاه دانشجویی دانشکده خبر، با هماهنگی ستاد خبری جشنواره در زمینه پوشش خبری و ارائه عکس از سینماهای مردمی جشنواره فعالیت کردند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.