شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
14:28 | | فجر 37

انتشار شیوه‌نامه ثبت‌نام نمایندگان برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی

انتشار شیوه‌نامه ثبت‌نام نمایندگان برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی و اینترنتی

ثبت‌نام رسانه های دیداری (شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی ، رسانه های تصویری  فضای مجازی) ، شنیداری (رادیو) برای حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ازروز شنبه ۱۵ دی آغاز می‌شود و تا روز سه‌شنبه ۱۸ دی ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برای تکریم اصحاب رسانه و ممانعت از تضییع حقوق ایشان، مقررات صدور کارت جشنواره را به شرح ذیل اعلام می‌دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند  در تاریخ مقرر با مراجعه به سامانه جشنواره به آدرس fajrfilmfestival.com ثبت نام و مدارک لازم را بارگذاری کنند.

این زمان غیرقابل تمدید است و به تقاضاهایی که بعد از تاریخ مقرر یا خارج از سامانه جشنواره ارسال ‌شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد. چنانچه سهمیه مازاد برای دبیرخانه جشنواره فراهم شود، فراخوان مجدد منتشر می‌شود تا امکان ثبت‌نام متقاضیانی که در مهلت مقرر نام‌نویسی نکرده‌اند، فراهم شود.

شیوه‌نامه ثبت‌نام به شرح زیر است:

۱- متقاضیانی که در دوره گذشته مراحل ثبت نام را طی کرده‌اند برای این دوره، تنها نیاز به بارگذاری معرفی‌نامه جدید و ویرایش اطلاعات (در صورت لزوم) دارند.

۲- ارائه معرفی‌نامه با امضای مدیر رسانه. برای رسانه های اینترنتی، معرفی نامه از رسانه هایی پذیرش می شود که دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

۳- برنامه های رادیویی و تلویزیونی مصوبه پخش شبکه های مورد نظر را دارا باشند و زمان پخش و مدت زمان برنامه های رادیویی و تلویزیونی باید در نامه ارسالی قید شود.

۴- درگاه پخش و مدت زمان برنامه های اینترنتی باید در نامه درخواستی مشخص شود.

۵- در نامه ارسالی عنوان شغلی دقیق درخواست کننده ( خبرنگار، گزارشگر، مجری، تصویربردار، صدابردار، عوامل فنی ، تهیه کننده و …) قید شود.

۶- به معرفی‌شدگان هر رسانه، بر اساس سهمیه در نظر گرفته شده و سابقه حرفه ای به ترتیب اولویت مندرج در نامه، کارت خبرنگاری، تصویربرداری و عوامل فنی تعلق می‌گیرد و اصلاح بعدی اولویت‌ها پذیرفته نخواهد شد.

  7- در صورت نیاز به فضای اختصاصی در سینمای رسانه و استفاده از واحد سیار، این درخواست در نامه ای جداگانه به روابط عمومی جشنواره اعلام شود.

  8- در صورت نیاز به حضور و تهیه گزارش از سینماهای مردمی، این مورد در نامه قید شود.

  9- درهر زمان که روابط عمومی جشنواره از عدم پخش برنامه اعلامی مطلع شد مجاز به ممانعت از ادامه فعالیت در سینمای رسانه خواهد بود.

  10- صرفا شماره خودرویی که در کارت درج می‌شود امکان استفاده از پارکینگ را دارد.

   11- خبرنگاران رادیو-تلویزیون که در مرحله اول ثبت نام (برای مطبوعات ، سایت های خبری و منتقدان) نام نویسی کرده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند.

در راستای سیاست شفاف‌سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فهرست کامل متقاضیان کارت جشنواره و دلایل تایید یا عدم تایید آنها منتشر خواهد شد.

امید است با همکاری اصحاب رسانه، شاهد برگزاری مناسب این رویداد هنری باشیم.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.