چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
18:02 | | فجر 37

معرفی فیلم های بخش نگاه نو /سونامی

معرفی فیلم های بخش نگاه نو  /سونامی

میلاد صدرعاملی از کارگردان های دهه ۶۰ این دوره جشنواره فیلم فجر است که بسیاری او را با نام پدرش رسول صدرعاملی از کارگردانان به نام کشورمان می شناسند و احتمال حضور پدرش در جشنواره هم وجود دارد. او که مهندسی نساجی خوانده، فعالیت هنری خود را با دستیار کارگردانی فیلم «دختری با کفشهای کتانی» ساخته پدرش آغاز نمود و با بازی در فیلم «من ترانه ۱۵ سال دارم» بازیگری را نیز تجربه کرد.

در اولین فیلم میلاد صدرعاملی بهرام که یک درام ورزشی است، رادان و مهرداد صدیقیان بازی می‌کنند.داستان فیلم در آخرین اردوی تیم ملی تکواندو رخ می‌دهد که سه تن از بهترین بازیکنان تیم به دانمارک پناهنده می‌شوند و به ایران برنمی‌گردند. این فرصتی است تا خسروی، سرمربی قدیمی و کهنه‌کار بعد از سال‌ها به تیم ملی بازگردد و کار نیمه‌تمامش را به پایان برساند. دشوارترین کاری که در پیش دارد انتخاب بین بهداد مقیمی نفر اول دنیا و تنها بازمانده تیم مرتضی نژادی، شاگرد قدیمی‌اش است.

میلاد صدرعاملی پیش از این مستندی را درباره زندگی شخصی برانکو ایوانکوویچ ساخته بود.

تهیه کننده: علی سرتیپی

کارگردان: میلاد صدرعاملی

 بازیگران: بهرام رادان، مهرداد صدیقیان، علیرضا شجاع‌نوری، رعنا آزادی‌ور

خلاصه داستان: در آخرین اردوی تیم ملی تکواندو سه تن از بهترین بازیکنان تیم در دانمارک پناهنده شده و به ایران بازنگشتند. این فرصتی است که خسروی، سرمربی قدیمی و کهنه‌کار بعد از سال‌ها بازگردد و کار نیمه‌تمامش را به پایان برساند. دشوارترین انتخاب او اما بین بهداد مقیمی نفر اول دنیا و تنها بازمانده تیم مرتضی نژادی، شاگرد قدیمی‌اش است….

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.