شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
20:28 | | فجر 37

مسعود نجفی: هیات داوران هفته آینده معرفی می‌شوند

مسعود نجفی: هیات داوران هفته آینده معرفی می‌شوند

رئیس روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر گفت: فهرست قطعی داوران طی هفته آینده اعلام می‌‌شود اما در هر صورت ما در نظر داریم تا یک گروه کاربلد و با تجربه در فهرست داوران این دوره از جشنواره حضور داشته باشند.

مسعود نجفی رئیس روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در خصوص تخصیص پردیس سینمایی ملت به عنوان کاخ اهالی رسانه جشنواره فیلم فجر گفت: تصمیم نهایی در قبال کاخ اهالی رسانه طی امروز یا فردا گرفته می‌شود. اما اگر پردیس ملت به عنوان محل تماشای آثار سینمای ایران توسط رسانه‌ها قرار گیرد سعی داریم تا تمامی مشکلاتی که در سال گذشته وجود داشت را برطرف کنیم و محلی آرام و مطلوب برای خبرنگاران فراهم آوریم.

او درباره اکران فیلم‌های مستند، انیمیشن و کوتاه در اولین سانس‌های هر روز جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: برخی گمان می‌کنند که شاید اکران این فیلم‌ها در اولین سانس هر روز باعث استقبال کم اهالی رسانه و یا شاید کم رونق شدن ساعات اولیه جشنواره باشد. اما من معتقدم که فیلم‌های انیمیشن، مستند و کوتاه مخاطب خود را داشته و اهالی رسانه هم به خوبی این آثار را تماشا و مورد بررسی قرار می‌دهند.

رئیس روابط عمومی جشنواره فیلم فجر درباره شایعه حضور اصغر فرهادی، ابراهیم حاتمی کیا و مجید مجیدی در فهرست داوران این دوره از جشنواره افزود: فهرست قطعی داوران طی هفته آینده اعلام می‌گردداما در هر صورت ما در نظر داریم تا یک گروه کاربلد و با تجربه در فهرست داوران این دوره از جشنواره حضور داشته باشند و همچنین حضور هریک از این اسامی برای جشنواره فیلم فجر باعث افتخار بوده و بدون شک بنای جشنواره را در پی خواهد داشت.

او در همین راستا افزود: البته انتخاب نهایی داوران سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر به طور کامل و مستقیم زیرنظر ابراهیم داروغه‌زاده خواهد بود و وی فهرست نهایی و مذاکرات را با داوران انجام می‌دهد. شک نکنید که دبیرخانه جشنواره فیلم فجر طبیعتاً به حضور سینماگران برجسته در هیئت داوران خواهد اندیشید.

مسعود نجفی رئیس روابط عمومی جشنواره فیلم فجر درباره اعتراض فیلم قفس در خصوص دیده نشدن این فیلم از سوی هیئت انتخاب خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم که چنین اتفاقی از سوی دبیرخانه رخ داده باشد و فیلمی در صورت رسیدن به دبیرخانه به هیئت انتخاب ارائه نشده باشد، اما در آخر نظر نهایی در خصوص این ادعا را ابراهیم داروغه زاده به عنوان دبیر جشنواره اعلام خواهند کرد.

 

منبع: میزان

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.