شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳
15:02 | | فجر 37

روایت جواد رضویان از استرس‌های ساخت اولین فیلمش /«زهرمار» هم می‌خنداند هم حال‌مان را بد می‌کند

روایت جواد رضویان از استرس‌های ساخت اولین فیلمش /«زهرمار» هم می‌خنداند هم حال‌مان را بد می‌کند

کارگردان فیلم زهرمار گفت: همین که فیلم اول من در جشنواره فیلم فجر و در بخش سودای سیمرغ حاضر شده برای شخص من افتخار است. اینکه فیلم مورد پسند واقع شود به نظر مردم، منتقدین و هیات داوران بستگی دارد اما از همه مهم‌تر امیدوارم مورد عنایت خداوند قرار گیرم و اتفاقات خوبی برای اثر بیفتد.

جواد رضویان بازیگر سینما و تلویزیون که امسال نخستین تجربه خود در مقام کارگردان را به جشنواره فیلم فجر فرستاده، در خصوص کمدی محور بودن فیلم "زهرمار" گفت: این فیلم یک کمدی است و در برخی مواقع ممکن است خوب بخندیم اما برخی مواقع ممکن است با دیدن برخی صحنه‌های فیلم خوب حالمان بد شود و شاید بهتر بگویم به فکر وادار می‌شویم.

او درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر افزود:همینکه فیلم اول من در جشنواره فیلم فجر و در بخش سودای سیمرغ حاضر شده برای شخص من افتخار است. اینکه فیلم مورد پسند واقع شود به نظر مردم، منتقدین و هیات داوران بستگی دارد اما از همه مهم‌تر امیدوارم مورد عنایت خداوند قرار گیرم و اتفاقات خوبی برای اثر بیفتد. 

کارگردان فیلم "زهرمار" درباره تجربه اولین کارگردانی سینمایی خود اضافه کرد: در حال حاضر که فیلم به جشنواره آمده به نوعی کار از کار گذشته اما آن روز اولی که می‌خواستم اولین فیلمم را کارگردانی کنم به شدت استرس داشتم.

او درباره نگاه نسبتاً منفی داوران جشنواره به آثار کمدی در ادوار گذشته فیلم فجر اضافه کرد: من فکر نمی‌کنم حضور یک فیلم کمدی در جشنواره فیلم فجر ریسک چندانی باشد اما در هر صورت من همواره توکلم به خدا است و امیدوارم این فیلم توسط داوران به خوبی دیده شود.

این بازیگر با سابقه سینما ادامه داد: البته فیلم من امسال در بخش نگاه نو و کارگردانان کار اول است و کمی از لحاظ دریافت جایزه و سیمرغ محدودتر است. من واقعیت امر خیلی به جایزه فکر نمی‌کنم و منتظر آن هستم که فیلمم به نمایش در آمده و نظرات را بدانم.

منبع: میزان

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.