شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
21:02 | | فجر 37

تقدیر حسین انتظامی از اعضای هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر

تقدیر حسین انتظامی از اعضای هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر

حسین انتظامی سرپرست سازمان سینمایی در نشستی با حضور دبیر، اعضای هیات انتخاب و ستاد برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به اهمیت کار داوری و انتخاب در این رویداد سینمایی اشاره کرد و همچنین از اعضای هیات‌های انتخاب جشنواره تقدیر به عمل آورد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، حسین انتظامی چهارشنبه ۲۶ دی ماه در محل ستاد برگزاری جشنواره فجر حضور پیدا کرد و از بخش‌های مختلف ستاد برگزاری بازدید به عمل آورد. سرپرست سازمان سینمایی همچنین در جلسه‌ای با حضور ابراهیم داروغه‌زاده دبیر و محمدعلی حسین‌نژاد، حسن خجسته، شاهرخ دولکو، رضا مقصودی، بهروز شعیبی، حسین کرمی و احمد امینی اعضای هیات انتخاب بخش سودای سیمرغ و مرتضی رزاق کریمی، سلیم غفوری و آرش لاهوتی اعضای هیات انتخاب بخش مستند حاضر شد.

حسین انتظامی سرپرست سازمان سینمایی در ابتدای این نشست درباره کار هیات انتخاب گفت: داوری کار سختی است و از آن سخت‌تر کار انتخاب است. مجموعه فیلم‌‌ها، آثار خوبی بوده و این نشان می‌دهد که در یک سال گذشته تدابیری که از سوی سینماگران و مدیران سینمایی اندیشیده شده در مسیر خوبی بوده است. سیاست‌گذاری ضرورتا دخالت در جزئیات نیست. بلکه طراحی مسیر به گونه‌ای است که اهداف محقق شود. امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد.

داروغه‌زاده دبیر سی ‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر نیز درباره انتخاب آثار این دوره از جشنواره بیان کرد: در جلسات هیات انتخاب همه فیلم‌ها به دقت بازبینی شد و دقایق و ساعت‌ها درباره فیلم‌ها صحبت شد و بعد از اعلام اسامی فیلم‌ها امسال با کمترین حاشیه مواجه بودیم. نکته مثبتی که امسال در انتخاب‌ها رعایت می‌شد این بود که تنوع و رنگارنگی در زمینه ساختار و مضمون و محتوا وجود داشته باشد. هیات انتخاب بسیار یکدل و همسو بودند و دقت بسیاری انجام شد تا بهترین انتخاب‌ها صورت بگیرد.

در ادامه جلسه اعضای هیات انتخاب دیدگاه‌های خود را درباره جشنواره و آثار حاضر در این رویداد سینمایی بیان کردند. در پایان این جلسه حسین انتظامی لوح‌های تقدیر هیات انتخاب بخش‌های مستند و داستانی را به آنان اهدا کرد.

در جلسه دیگری با حضور مدیران جشنواره، گزارش‌هایی درباره بخش‌های مختلف جشنواره به سرپرست سازمان سینمایی ارائه شد و حسین انتظامی نیز نقطه نظرات خود را مطرح کرد.

سرپرست سازمان سینمایی در پایان حضور در ستاد جشنواره، از بخش‌های مختلف بازدید کرد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.