شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
16:08 | | فجر 37

اکران همزمان فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در کردستان

اکران همزمان فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در کردستان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از اکران فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در استان خبر داد و گفت: همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران فیلم های این دوره از جشنواره در سنندج اکران می شود.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ، جلال قلعه شاخانی با اشاره به قرعه کشی نمایش فیلم‌ها سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: همزمان با گرامیداشت جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور دسترسی به عدالت فرهنگی فیلم های سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر در استان اکران می شود.

او با اعلام انعقاد تفاهم‌نامه اکران فیلم‌های این جشنواره با سازمان امور سینمایی  عنوان کرد: بر اساس این تفاهمنامه ۱۱ تا ۱۴ فیلم این دوره از جشنواره فیلم فجر در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج اکران می شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان زمان برگزاری این جشنواره را ۱۲ تا ۲۲ بهمن امسال اعلام کرد و افزود: جشنواره در تاریخ های ۱۹ و ۲۰ بهمن به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) تعطیل است.

قلعه شاخانی همچنین گفت: با رایزنی‌های انجام شده با سازمان امور سینمایی ظرف روزهای آینده عناوین و پک فیلم‌های اکران شده این جشنواره در استان اعلام و پیش فروش فیلم‌ها نیز از ۶ بهمن توسط سامانه الکترونیکی پارس بلیط در استان آغاز خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.