پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
16:37 | | فجر 37

تسهیل در روند عکاسی از جشنواره فیلم فجر

تسهیل در روند عکاسی از جشنواره فیلم فجر

انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران برای تسهیل روند و شرایط فعالیت عکاسان مطبوعاتی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، جلسه ای با مدیر روابط عمومی  این رویداد برگزار کرد.

به گزارش ستاد خبری سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران، این جلسه که با حضور مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و حمید فروتن رییس هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران برگزار شد‎، طرفین به بحث و تبادل نظر در مورد شرایط و روند صدور مجوز عکاسی از جشنواره فیلم فجر و ایجاد راهکارهای همکاری دو سویه در جهت بهبود شرایط عکاسان پرداختند.

در خاتمه این جلسه مقرر شد نشست توجیهی با حضور عکاسان خبری، نماینده انجمن و روابط عمومی جشنواره فیلم فجر قبل از آغاز جشنواره برگزار شود و همچنین اطلاعات فنی عکاسی برای نشست‌های پرسش و پاسخ و محل عکاسی از عوامل فیلم جهت فعالیت عکاسان مطبوعاتی طی اعلان رسمی به اطلاع همکاران عکاس برسد تا مشکلی از بابت تجهیزات و شرایط فنی نداشته باشند.

طی توافق صورت گرفته با مدیر روابط عمومی سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر مقرر شد سه فریم عکس برتر از جشنواره فیلم فجر از سوی انجمن صنفی جهت تقدیر به روابط عمومی جشنواره فیلم فجر معرفی شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.