دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
20:37 | | فجر 37

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین :برگزاری جشنواره فجر در استان‌ها از مصادیق عدالت فرهنگی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین :برگزاری جشنواره فجر در استان‌ها از مصادیق عدالت فرهنگی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در قزوین همزمان با جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت: تحقق عدالت در همه ابعاد آن از مهمترین محورهای فعالیت در انقلاب بوده است و هر سال قدم بزرگتری برای تحقق همه جانبه آن برداشته می‌شود که برگزاری سراسری جشنواره‌های بزرگی نظیر فجر از مصادیق این عدالت فرهنگی است.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، اکبر اسکندری‌نژاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین درباره برپایی جشنواره در قزوین گفت: برگزاری جشنواره فیلم فجر به صورت سراسری و همزمان در استان‌ها یکی از معیارهای عدالت فرهنگی است که در سالیان گذشته به صورت جدی دنبال شده است و خوشحالیم که امروز در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در حال برنامه ریزی برای مقدمات برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در استان قزوین هستیم.

او گفت: سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با اکران ۱۱ تا ۱۴ فیلم منتخب از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ همزمان با ایام گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در سینما مهتاب قزوین برپا خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین استان قزوین همچنین بیان کرد: برنامه ریزی برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره از مدت ها قبل در استان آغاز شده است و در تلاشیم تا علاقه‌مندان به هنر سینما بتوانند بیشترین استفاده از این رویداد بزرگ فرهنگی و هنری را داشته باشند. 

اسکندری‌نژاد در پایان گفت: اسامی فیلم‌ها و زمان اکران آن بعد از مشخص شدن از طریق رسانه‌ها به اطلاع عموم علاقه‌مندان خواهد رسید.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.