یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
17:21 | | فجر 37

نشست خبری جشنواره فیلم فجر سی و هفتم در استان گلستان

نشست خبری جشنواره فیلم فجر سی و هفتم در استان گلستان

نشست خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در استان گلستان با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و اصحاب رسانه استان در صبح روز یکشنبه ۳۰ دی ماه برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ضمن اعلام برپایی این جشنواره از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه  سال جاری، گفت: در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در تالار فخرالدین اسعد گرگانی میزبان دوستداران هنر سینما در استان گلستان خواهیم بود.

او با اشاره به اهداف برپایی این جشنواره و تلاش برای افزایش نشاط و امید آفرینی در جامعه، افزود: فیلم های جشنواره در قالب دو سودای سیمرغ یک و دو به تعداد ۱۴ فیلم به صورت قرعه کشی بین استان ها اکران خواهند شد.

این مدیر استانی هدف از برپایی این جشنواره در مجموعه تالارفخرالدین اسعد گرگانی را احیا و راه اندازی سینمای این مجموعه ارزشمند اعلام کرد که از سالیان دور امکان اکران فیلم را داشته است.

او خاطر نشان کرد: فیلم ها در چهار سانس ۱۵ ، ۱۷ ، ۲۱ و ۲۳ اکران خواهند شد که متعاقبا اسامی فیلم ها و جدول اکران در اختیار اصحاب رسانه قرار خواهد گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در خاتمه، اظهار کرد: این جشنواره به همت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و انجمن سینمای جوانان استان گلستان برگزار می شود و پیش بینی هایی برای برپایی جلسات نقد و بررسی آثار و حضور تعدادی از فیلم سازان و هنرمندان ملی شده است.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.