چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
20:10 | | فجر 37

کرمان میزبان جشنواره فیلم فجر می‌شود

کرمان میزبان جشنواره فیلم فجر می‌شود

کرمان از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه با دو سینما میزبان جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ، معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: سینما مهتاب و سینما شهر تماشا در کرمان ، سینماهای منتخب اکران فیلم های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در نظر گرفته شده اند. 

وحید محمدی با اعلام این خبر افزود: با توجه به سهولت در رفت و آمد برای مردم شهر و با توجه به حضور حداکثری مخاطب در جشن چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی در بستر سی‌ و هفتمین جشنواره فیلم فجر ، دو سینما در دو نقطه متفاوت شهر انتخاب شد که میزبان هم استانی ها در طول جشنواره خواهند بود. 

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با بیان اینکه در راستای واسپاری امور به بخش خصوصی ، موسسه فرهنگی هنری خانه ی هنر و فرهنگ ماهور کرمان به عنوان موسسه مجری جشنواره در کرمان انتخاب شد، گفت: جشنواره در کرمان از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه همزمان با برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برگزار خواهد شد.

او افزود: با تفاهم مابین دبیر محترم جشنواره و استان ، ۱۱ تا ۱۴ فیلم در کرمان به نمایش در خواهد آمد که به زودی و با اعلام جدول فیلمها از سوی دبیرخانه جشنواره به اطلاع عموم خواهد رسید.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.