چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
14:51 | | فجر 37

«سیمرغ پروانه‌ها» در خراسان شمالی به پرواز در می‌آیند

«سیمرغ پروانه‌ها» در خراسان شمالی به پرواز در می‌آیند

سرپرست معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: «سیمرغ پروانه‌ها» در بخش کودکان و نوجوانان این استان به پرواز در می‌آید.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، ابوالحسن حیدری گفت: همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر ۵ فیلم در بخش کودک و نوجوان برای دانش آموزان به صورت رایگان در سینما گلشن بجنورد اکران خواهد شد.

او با بیان اینکه اکران فیلم‌ها با توجه به گروه‌های سنی مختلف در بخش کودکان و نوجوانان خواهد بود، گفت: فیلم «آخرین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر برای گروه سنی دبیرستانی، «شب آفتابی» به کارگردانی علی مدنی برای گروه سنی دوره اول و فیلم های «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی، «پاستاریونی» به کارگردانی سهیل موفق و «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی برای تمام گروه های سنی ۱۳ تا ۱۷ بهمن ماه و همزمان با جشنواره فیلم فجر در سینما گلشن بجنورد اکران می‌شود.

حیدری افزود: این برنامه ها در چارچوب سیاست های حمایتی سازمان سینمایی از سینمای کودک و نوجوان طراحی شده و تماشای این آثار برای دانش آموزان رایگان خواهد بود.

او گفت: مدارس خراسان شمالی از طریق اداره کل آموزش و پرورش و  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توانند از شرایط نمایش رایگان ۵ فیلم سینمایی کودک و نوجوان در ایام برپایی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بهره ببرند.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در خراسان شمالی از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه با اکران ۱۱ تا ۱۴ فیلم در دو سینمای عمیق و گلشن بجنورد میزبان علاقه‌مندان و تماشاگران خواهد بود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.