چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
18:55 | | فجر 37

نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فجر در بوشهر  

نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فجر در بوشهر  

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر اعلام کرد، همزمان با سراسر کشور فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فجر در سینما شهید آوینی شهر بوشهر اکران می‌شود.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، عبدالرضا عالی‌پور با اعلام این خبر گفت: برگزاری جشنواره فیلم فجر در استان‌ها یک کار ارزشمند است که شرایط تماشای فیلم‌ها را برای علاقه‌مندان فراهم می کند و می‌تواند در شناسایی و معرفی توانمندی‌های فیلمسازان جوان استانی تاثیرگذار باشد.

او بیان کرد: با همکاری موسسه فرهنگی هنری نارنجی و دفتر معاونت فرهنگی اداره فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه سال جاری در شهر بوشهر به روی پرده خواهد رفت.

عالی‌پور گفت: امسال برای چهارمین سال متوالی این کار فرهنگی در استان صورت می‌گیرد که سعی شده با تعاملات خوب، بهترین فیلم‌ها در استان بوشهر اکران شود. گروه‌بندی و تعداد فیلم‌های اکرانی در استان‌ها پس از توافق نهایی با نمایندگان صنف خانه سینما اعلام می‌شود.

عالی‌پور گفت: پس از اعلام فیلم‌های جشنواره جدول زمان‌بندی اکران از سوی دبیرخانه استانی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تهیه و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: فیلم‌های جشنواره در روزهای ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه به دلیل ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اکران نمی شود.

سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه زاده همزمان با سالگرد چهلمین سال انقلاب از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار در بوشهر خواهد شد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.