جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳
17:18 | | فجر 37

هشدار مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر به مخاطبان درباره بازار سیاه بلیت‌ها

هشدار مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر به مخاطبان درباره بازار سیاه بلیت‌ها

مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تاکید کرد مردم از تهیه بلیت خارج از گیشه یا بازار سیاه خودداری کنند.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، محمدرضا فرجی در توضیحاتی درباره نحوه تهیه بلیت ها، سانس های فوق العاده و آماده سازی سینماها برای میزبانی از جشنواره فیلم فجر گفت: همان طور که از اسم  بازار سیاه مشخص است، قیمت بلیت ها در این بازار غیر طبیعی است. از طرفی ممکن است بلیت ها تقلبی باشند و افراد نتوانند از آنها استفاده کنند تا فیلم های مورد نظرشان را ببینند به همین خاطر تاکید می کنیم که بلیت ها را از طریق سانس های فوق العاده یا گیشه ها تهیه کنند.

او با بیان اینکه از قبل اعلام کرده ایم، مخاطبان فیلم  بلیت ها را پیش خرید کنند تا مشکلی به وجود نیاید، افزود:  شاید در برخی سانس ها و سینماها  که طرفداران بیشتری دارند بلیت ها در حد صفر باشد به همین دلیل از افرادی که نمی‌توانند  در ساعت موردنظرشان یا در سینمایی که دوست دارند فیلم مورد علاقه‌شان  را ببینند عذرخواهی و تاکید می کنم قبل از آنکه برای تماشای فیلمی به سینما مراجعه کنند از طریق سایت جشنواره این موضوع را بررسی و با توجه به سانس های فوق العاده بلیت تهیه کنند.

مدیر امور سینماهای سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: طبیعی است که بسیاری از سینماداران علاقه دارند در جشن سینمای ایران حضور داشته  باشند و در ایام دهه فجر شریک شوند. ما نیز باید بهترین و با کیفیت ترین سینماها را برای این رویداد انتخاب کرده ایم. گرچه اکثر سینماهای ما این کیفیت را دارند اما با توجه به پراکندگی جغرافیایی سینماها، بهترین آنها را انتخاب کرده ایم تا بتوانیم خدمات بهتری به مردم و مخاطبان فیلم ارائه دهیم.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه برگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.