جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
14:12 | | فجر 37

آغاز نشست مطبوعاتی دبیر جشنواره فیلم فجر /رونمایی از پوستر حامی مالی جشنواره

آغاز نشست مطبوعاتی دبیر جشنواره فیلم فجر /رونمایی از پوستر حامی مالی جشنواره

نشست مطبوعاتی دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر آغاز شد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، صبح امروز دوشنبه ۸ بهمن ماه، نشست مطبوعاتی دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با حضور ابراهیم داروغه زاده دبیر و مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره و اهالی رسانه در پردیس سینمایی ملت آغاز شد.

مسعود نجفی مدیر روابط عمومی جشنواره در ابتدای نشست از همراه اول به عنوان اسپانسر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نام برد و اعلام کرد در ابتدای جلسه پوستر حامی مالی جشنواره رونمایی می‌شود.

در ادامه شاهین آرپناهی مدیرکل ارتباطات همراه اول و ابراهیم داروغه‌زاده دبیر جشنواره پوستر حامی مالی را رونمایی کردند. او در اظهاراتی کوتاه گفت: فرارسیدن ایام پیروزی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک می‌گویم و خوشحالم که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در خدمت شما هستیم. بنای همراه اول حمایت از آثار فاخر هنری و فرهنگی است. خیلی خوشحالم که امروز در کنار این جشنواره هستم که در چهلمین سالگرد پیروزی حتما جشنواره خاصی خواهد بود. از دوستانمان در سازمان سینمایی و وزارت ارشاد تشکر می کنم. این اولین ورود همراه اول به حوزه های فرهنگ و هنر نبوده و آخرین نخواهد بود. بنای ما این است که به این مقوله بیشتر بپردازیم.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری داروغه‌زاده همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه برگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.