دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
20:19 | | فجر 37

دعوت انجمن کارگردانان سینمای مستند از علاقه‌مندان سینما / به تماشای مستندهای جشنواره فجر بنشینید

دعوت انجمن کارگردانان سینمای مستند از علاقه‌مندان سینما / به تماشای مستندهای جشنواره فجر بنشینید

انجمن کارگردانان سینمای مستند از همه علاقه‌مندان سینمای ایران دعوت می‌کند در آیین هر ساله جشنواره‌ فیلم فجر که گردهمایی بزرگ سینمای ایران است در کنار دیگر آثار، به تماشای فیلم‌های مستند منتخب بنشینند.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، جمن کارگردانان سینمای مستند از همه علاقمندان سینمای ایران  دعوت می‌کند در آیین هر ساله جشنواره‌ فیلم فجر که گردهمایی بزرگ سینمای ایران است در کنار دیگر آثار، به تماشای فیلم‌های مستند منتخب بنشینیم. 

هیات مدیره انجمن کارگردانان سینمای مستند از مخاطبان سینما دعوت کرد در جشنواره فیلم فجر به تماشای آثار مستند راه یافته به جشنواره بنشنند. در متن منتشر شده از سوی انجمن به این شرح است: این انجمن معتقد است بالندگی و پویایی سینمای ایران، مرهون حضور قدرتمندانه همه ظرفیت‌های سینمایی، مخصوصا سینمای اندیشمند و آگاهی بخش و مسئولیت‌پذیر مستند است.
بی‌گمان، درایت و توجه مسئولان جشنواره فجر به سینمای مستند به رونق و نشاط فرهنگی هرچه بیشتر این جشن ملی خواهد افزود. هیئت مدیره انجمن کارگردانان سینمای مستند امیدواراست در اولین فرصت و دیدار با دبیر محترم جشنواره فجر، زمینه‌ها و راهکارهای متناسب و متعادل انتخاب و نمایش فیلم‌های مستند را برای سال آتی فراهم کند.
سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده همزمان با سالگرد چهل سالگی انقلاب ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه برگزار می‌شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.