جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
21:39 | | فجر 37

فرشته طائرپور در واکنش به حاشیه افتتاحیه فجر: بهانه‎جویان جنجال درست نکنند

فرشته طائرپور در واکنش به حاشیه افتتاحیه فجر: بهانه‎جویان جنجال درست نکنند

فرشته طائرپور، تهیه کننده سینمای ایران می گوید: آن قطعه آواز انتهایی در نمایش آقای رحمانیان را تعدادی از خانم ها همخوانی می کردند و نباید به یک جنجال تبدیل شود.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر، فرشته طائرپور با اشاره به مراسم افتتاحیه این جشنواره و محل برگزاری آن در جنوب تهران، گفت: مراسم افتتاحیه مانند تمام مراسم های دیگر سینمایی طی سی و چندسال گذشته، برای دوستان و دوستداران سینمای ایران نکات مثبت زیادی داشت و برای بهانه جویان هم مواردی برای دستاویز شدن.

او افزود: دیدن یک سالن زیبا و مجهز در آن ناحیه از شهر تهران، مایه امیدواری بود و امیدوارم در ترغیب مردم آن منطقه و سایر مناطق شهری، جهت مراجعه به مراکز فرهنگی و نمایشی، مشوق خوبی باشد و تجربه فرهنگسرای بهمن تکرار شود و البته ادامه یابد.

این تهیه کننده سینمای ایران، در مورد حاشیه به وجود آمده برای تئاتر محمد رحمانیان، گفت: کلیه حاضرین در سالن، اعم از مقامات مسئول و سینماگران و علاقمندان به سینما دیدند که آن قطعه آواز انتهایی در نمایش آقای رحمانیان را تعدادی از خانم ها همخوانی می کردند، حالا اگر سیستم صوتی یا قدرت صدای یکی از خوانندگان، باعث شد که یک صدا واضح تر شنیده شود، نباید به یک جنجال تبدیل شود و وزیر را هم به واکنش وادارد. البته شاید خیر ماجرا در این باشد که وزیر جدید و معاون سینمایی اش با وضعیت نه چندان سفید سینما بیشتر آشنا شوند.

او تاکید کرد: وقتی سازمان صداوسیما طی یکسال اخیر گام های شاخصی در زمینه عبور از خط قرمزهایی که خودش در زمینه ساز و آواز و حرکات موزون ترسیم کرده بود برداشته و عموم مردم شاهد روزآمدی تدریجی این رسانه در برخی از برنامه ها و سریال ها هستند، منصفانه نیست که همچنان ذره بین سختگیری روی تک تک مراسم ها و تولیدات و چهره های سینمایی ثابت مانده باشد.

منبع: عصرایران

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.