چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲
04:13 | | فجر 37

مشروح مراسم معرفی و نمایش دو فیلم در سینمای ویژه هنرمندان

مشروح مراسم معرفی و نمایش  دو فیلم در سینمای ویژه هنرمندان

مراسم معرفی  و نمایش دو فیلم سینمایی درخونگاه و مردی بدون سایه شامگاه چهارشنبه  در پردیس سینمایی چارسو سینمای ویژه هنرمندان برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، در اولین روز از جشنواره فجر، مراسم معرفی  و نمایش دو فیلم سینمایی درخونگاه به کارگردانی سیاوش اسعدی و مردی بدون سایه به کارگردانی علیرضا رئیسیان شامگاه چهارشنبه ۱۰ بهمن  در پردیس سینمایی چارسو سینمای ویژه هنرمندان برگزار شد. 

در آخرین سانس از ساعت ۲۱ فیلم سینمایی مردی بدون سایه به کارگردانی علیرضا رئیسیان به نمایش در آمد و علیرضا رئیسیان پیش از نمایش این فیلم با تشکر از هنرمندانی که در سالن حضور دارند گفت : خوشحالم که اولین نمایش این فیلم در جشنواره فیلم فجر در این سالن برگزار می شود و امیدوارم فیلم را دوست داشته باشید و شروع خوبی برای ما در جشنواره فیلم فجر باشد.

او با اشاره به اینکه بخش‌هایی از فیلم مردی بدون سایه در خارج از کشور ساخته شده است، گفت : بخش‌هایی از این فیلم در اسپانیا ساخته شده و در چهار شهر مختلف فیلمبرداری شده است .

رئیسیان افزود : باید اینجا از آقای محمد محمدی که  از ما حمایت کردند و با محبت بسیار حمایت‌های خوبی از ما در زمان ساخت فیلم در اسپانیا انجام دادند تشکر کنم زیرا  بدون کمک های ایشان ساخت  این فیلم در اسپانیا غیر ممکن بود و حتی حمایتهای ایشان بیشتر از بنیاد سینمایی فارابی بود. 

پیش از نمایش فیلم مردی بدون سایه ،فیلم سینمایی درخونگاه به کارگردانی سیاوش اسعدی به نمایش در امد و قرار بود مراسم معرفی این فیلم نیز برگزار شود که سازندگان فیلم بدلیل مشکلاتی که برای یکی از عوامل بوجود آمده بود نتوانستد در این مراسم شرکت کنند.

علی زادمهر مجری مراسم نیز طی هماهنگی با منصور سهراب پور تهیه کننده و سیاوش اسعدی کارگردان فیلم به نمایندگی از آنها برای عدم حضوردر مراسم  از تماشاگران و مخاطبان فیلم عذر خواهی کرد.

 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.