شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
03:04 | | فجر 37

بهرام رادان: «آشفته‌گی» حال غریبی دارد /جیرانی: ساخت این فیلم خیلی سخت و پرریسک بود

بهرام رادان: «آشفته‌گی» حال غریبی دارد /جیرانی: ساخت این فیلم خیلی سخت و پرریسک بود

کارگردان فیلم «آشفته‌گی» گفت: ساختن فیلمی مثل «آشفته‌گی» خیلی سخت و پرریسک بود.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، فریدون جیرانی قبل از نمایش فیلم «آشفته‌گی» در پردیس سینمایی چارسو گفت: در شرایطی که در سینمای ایران، مضمون حرف اصلی را می‌زند و کمدی‌های مهم ما متاثر از فضای سیاسی و اجتماعی کشور هستند، ساختن فیلمی مثل «آشفته‌گی» خیلی سخت و پرریسک بود.

این کارگردان گفت: امیدوارم بینندگان سلیقه‌ای که در این فیلم به کار رفته است را بپسندند. این سلیقه بدون حضور فیلمبردار بسیار خوبی مثل آقای سلامی در کنار من در نمی‌آمد.

او ادامه داد: همچنین آقای رادان که بازیگر نقش اصلی هستند و خانم افشار که در این مراسم حضور ندارند، همه دوستان و عوامل کمک کردند تا  فیلم «آشفته‌گی» سر و شکل بگیرد. از کامیاب امین عشایری (طراح صحنه)، مارال جیرانی (طراح لباس)، ایمان امیدواری (طراح گریم)، آلاله هاشمی (دستیار) و بقیه عوامل این فیلم تشکر و قدردانی می‌کنم.

بهرام رادان نیز در نمایش فیلم «آشفته‌گی»، بیان کرد: کار کردن در کنار آقای جیرانی و گروه خوب‌شان برای من افتخاری بود. «آشفته‌گی» حال غریبی دارد. دیشب وقتی برای دومین بار فیلم را دیدم احساس کردم که این فیلم به واقع  یک اثر درست است. خیلی خوشحالم که در این پروژه بودم. امیدوارم شما هم فیلم را دوست داشته باشید.

مسعود سلامی نیز درباره اینکه در جشنواره امسال فیلم‌ها را دیده و آیا از سیستم پخش رضایت دارد، گفت: این سالن نسبت به پارسال که فیلم ها را در باغ کتاب می دیدم خیلی بهتر است. 

اجرای برنامه را علی زادمهر بر عهده داشت.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده در حال برگزاری است. 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.