دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲
23:20 | | فجر 37

علی نصیریان به تماشای «مسخره باز» نشست

علی نصیریان به تماشای «مسخره باز» نشست

کارگردان مسخره باز، قبل از نمایش فیلمش گفت: حرف زدن با تماشاگر در تئاتر ساده است اما فکر می کنم در سینما، باید فیلم کارش را بکند. 

به گزارش ستاد خبری سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم مسخره باز با حضور همایون غنی زاده(کارگردان)، علی مصفا (تهیه کننده) و بابک حمیدیان (بازیگر) در دومین سانس از سومین روز سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمای چارسو برگزار شد.  

غنی زاده، کارگردان مسخره باز، قبل از نمایش فیلمش گفت: حرف زدن با تماشاگر در تئاتر ساده است اما فکر می کنم در سینما، باید فیلم کارش را بکند. خیلی خوشحالم که فیلم ما را برای تماشا انتخاب کردید و امیدوارم از آن لذت ببرید. 

او ادامه داد: خوش شانسی من بود که تهیه کننده کار اول من آقای علی مصفا است، او از کار مراقبت کرد و مشاور هنری درجه یکی برای من بود. 

علی مصفا تهیه کننده نیز در جملاتی کوتاه گفت: از آقای فرمان آرا که ما را در مراحل مختلف راهنمایی کرد، همچنین آقای کریمی که امکان ساخته شدن آن را برای ما فراهم کرد، تشکر می کنم. 

بابک حمیدیان بازیگر این فیلم نیز خطاب به علی نصیریان که مهمان ویژه حاضر در سالن بود، بیان کرد: آقای نصیریان ردی از طلا بر دوشم در این فیلم از شما دارم و اگر امروز از سینما خداحافظی کنم این رد را با خودم می برم. 

به گفته علی زادمهر که اجرای این برنامه را بر عهده داشت، فیلم مسخره باز در شلوغ ترین سانس سومین روز جشنواره در پردیس سینمایی چارسو نمایش داده می شود. 

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر تا ۲۲ بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه زاده در سینماهای سراسر کشور برگزار می شود.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.