پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳
02:22 | | فجر 37

اکران ۱۵ فیلم جشنواره فجر در استان خراسان جنوبی

اکران ۱۵ فیلم جشنواره فجر در استان خراسان جنوبی

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اکران ۱۵ فیلم جشنواره فجر در سینماهای این استان همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر؛ «ناصر نبی زاده» در نشست خبری با اشاره به اینکه خراسان جنوبی امسال در بسته « سیمرغ یک» سازمان سینمایی کشور قرار گرفته است گفت: ۱۵ فیلم در استان اکران خواهد شد که پنج فیلم در حوزه کودک و نوجوان و ۱۰ فیلم دربخش مسابقه جشنواره است.

او افزود: اکران فیلم ها از ۱۲ لغایت ۱۸ بهمن ماه ادامه دارد.

نبی زاده گفت: در بخش کودک و نوجوان فیلم های «لکنت، پاستاریونی، بنیامین، ضربه فنی و آخرین داستان» به صورت رایگان در ساعت ۹:۳۰ صبح از شنبه ۱۳ لغایت ۱۷ بهمن ماه اکران خواهد شد که دو فیلم «بنیامین و آخرین داستان» انیمیشن هستند.

او در ادامه افزود: با اداره آموزش و پرورش شهرستان هماهنگی لازم صورت گرفته تا دانش آموزان بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند .

 نبی زاده گفت: جان دار، طلا، بنفشه آفریقایی ، سرخپوست، ناگهان درخت، سمفونی نهم، شبی که ماه کامل شد، مدیترانه، ایده اصلی و غلامرضا تختی از جمله فیلم های بخش مسابقه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر هستند که در بیرجند اکران می شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه تهیه بلیت به صورت حضوری از گیشه سینما بهمن و یا از طریق سایت cinematicket.org برای علاقمندان به تماشای این فیلم ها فراهم است، گفت: هزینه بلیت فیلم های بخش مسابقه جشنواره در خراسان جنوبی نسبت به سال گذشته هیچ افزایشی نداشته است و همان ۱۰ هزار تومان است .

او یادآور شد: هفت سالن سینما در خراسان جنوبی فعال است که از این تعداد چهار سالن به صورت ویژه سینما و سه سالن چندمنظوره هستند، فروش بلیت در سراسر کشور طی چند سال اخیر نشان می دهد که اقبال مردم به تماشای فیلم در سینما بسیار خوب شده است که بر همین اساس ساخت سینما از نظر اقتصادی توجیه اقتصادی دارد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.