جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳
08:40 | | فجر 37

۹۰۰ سفر در دو روز با تپ‌سی/ استقبال جشنواره‌ای‌ها از تاکسی اینترنتی

۹۰۰ سفر در دو روز با تپ‌سی/ استقبال جشنواره‌ای‌ها از تاکسی اینترنتی

مدیر روابط عمومی تپ سی از حل شدن مشکلاتی می‌گوید که در روزهای ابتدای جشنواره برای بعضی از اهالی رسانه وجود داشت.

به گزارش ستاد خبری سی‌وهفتمین جشنواره فیلم فجر، جشنواره فیلم فجر در این دوره با سرویس اپلیکیشن تاکسی اینترنتی تپ سی همکاری دارد و این اپلیکیشن برای سهولت سفر اهالی رسانه که در پردیس ملت حضور دارند برای سفرهای از مبدا و به مقصد پردیس سینمایی ملت تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته است.

نگار عرب مدیر روابط عمومی تپ سی در گفت‌وگو با ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با ابراز خوشحالی از اینکه در کنار یک جشنواره مهم و معتبر حضور دارد گفت: این همکاری برای ما خیلی اتفاق خوشایندی است و امیدواریم که جشنواره هم از این همکاری نتیجه مثبتی بگیرد و دوستانی هم که از خدمات ما استفاده می کنند تجربه خوشایندی داشته باشند.

مدیر روابط عمومی تپ سی درباره تعداد کدهای تخفیف ارائه شده برای اهالی رسانه در روزهای اخیر و میزان استفاده آنها از این تخفیف ویژه گفت: ما ۱۵۰۰ کد تخفیف برای پردیس ملت برای دوستان رسانه صادر کردیم که ۶۰ درصد تخفیف برای هر سفر دارد و ۵۰ کد تخفیف هم برای پردیس چارسو و برای دوستان اجرایی جشنواره در نظر گرفتیم. از این تعداد تا به حال حدود ۵۰۰ کد استفاده شده و نزدیک به ۹۰۰ سفر تا امروز انجام شده است.

همکاری تپ سی با جشنواره فیلم فجر اما در روزهای ابتدایی جشنواره گاهی با مشکلاتی رو به رو بوده است. عرب درباره این مشکلات گفت: این چند روز مشکلاتی وجود داشته. اول اینکه دوستان کد را در حین سفر وارد می‌کردند و اعمال نمی‌شد، در حالی که ما در دستورالعملی که برای استفاده از کد داده بودیم ذکر کرده بودیم که کد باید قبل از سفر وارد شود. مشکل دوم این بوده که این کدها برای یک مکان خاص در نظر گرفته شدند، ولی باز بعضی دوستان به این دقت نکردند و مثلا سفر را برای اطراف پردیس ملت مثلا در خیابان ولیعصر گرفتند و برای همین این کد اعمال نشده. دوستان دیگری هم بودند که درست انتخاب کرده بودند ولی احتمالا به خاطر مشکلات جی پی اس به مشکل خوردند ما این مشکلات را شناسایی کردیم و امروز هم برای اینکه دیگر دوستان با چنین مشکلی مواجه نشوند محدودیت لوکیشن را برمی‌داریم. من خودم روز گذشته با بعضی از دوستان در پردیس ملت صحبت کردم خوشبختانه آنهایی که کد را استفاده کرده بودند از اینکه هزینه هایشان کم شده خیلی راضی بودند.

او در ادامه درباره اینکه تپ سی چه تمهیداتی در نظر گرفته برای اینکه راننده های بیشتری در اطراف پردیس ملت حضور داشته باشند گفت: قبل از شروع جشنواره برای راننده هایمان در تهران پیام ارسال کردیم و این دوستان را برای حضور در اینجا هدایت کردیم و برای هر سفری که از این محدوده بگیرند ۵ هزارتومان جایزه تعیین شده به تعداد ده سفر در روز. بنابراین در روزهای گذشته جمعیت زیادی از راننده‌ها را این اطراف داشتیم ولی به هر حال اگر تعداد زیادی از دوستان درخواست سفر داشته باشند ممکن است که راننده کم باشد.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.