جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
13:02 | | فجر 37

استقبال تماشاگران از «قصر شیرین» در چارسو

استقبال تماشاگران از «قصر شیرین» در چارسو

فیلم سینمایی «قصر شیرین» به کارگردانی و تهیه کنندگی رضا میرکریمی یکشنبه شب در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درآمد. 

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، پیش از نمایش این فیلم در پردیس سینمایی چارسو، رضا میر کریمی به همراه دو تن از بازیگران خردسال فیلم بر روی سن حاضر شد تا به معرفی فیلم برای حضار بپردازد. 
رضا میرکریمی گفت: تمام سازندگان فیلم که در مدت تولید این فیلم همراه ما بودند، همگی در سالن حضور دارند و ما سه تن به نمایندگی از عوامل فیلم روی سن حاضر هستیم. در این شرایط و قبل از نمایش فیلم حرف زیادی نباید زد.

میرکریمی در انتها از یونا تدین بازیگر خردسال همراه خود بر روی سن پرسید آیا صحبتی با حضار دارد یا خیر. پاسخ مثبت یونا تدین با استقبال و تشویق حضار همراه شد. یونا تدین گفت «امیدوارم از تماشای فیلم قصر شیرین لذت ببرید به خصوص از بازی من در این فیلم … تعریف این فیلم را زیاد شنیدم امیدوارم شما هم خوشتان بیاید. »
سپردن میکروفون به دست نیوشا علی پور بازیگر خردسال دیگر حاضر روی سن و نحوه سلام و خوشامدگویی او به حضار تشویق مخاطبان را به همراه داشت. نیوشا علی پور ابراز امیدواری کرد بینندگان از فیلم قصر شیرین و بازی او خوششان بیاید. 

 فیلم قصر شیرین با هدف توجه به ارزش های خانواده تولید شده و حامد بهداد، ژیلا شاهی، اکبر آیین، آزاده نوبهار، یونا تدین، نیوشا علی پور، بابک لطفی، خواچه پاشا بازیگران این فیلم هستند. فیلمنامه فیلم قصر شیرین توسط محسن قرایی و محمد داوودی بر اساس طرحی از رضا میرکریمی نوشته شده است. 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.