شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
08:23 | | فجر 37

«پالتو شتری» در چارسو به نمایش درآمد 

«پالتو شتری» در چارسو به نمایش درآمد 

فیلم سینمایی «پالتو شتری» یکی از آثار  بخش نگاه نو جشنواره سی و هفتم فجر که با کارگردانی مهدی میرزایی و تهیه کنندگی مجید شیخ انصاری  تولید شده است، امروز عصر در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درآمد. 

به گزارش ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، مهدی میرزایی کارگردان فیلم سینمایی «پالتو شتری» و مجید شیخ انصاری تهیه‌کننده این فیلم جهت معرفی فیلم به حضار و خوشامدگویی به آنان، روی سنِ حاضر شدند.

مهدی میرزایی در سخنان کوتاهی از مخاطبان حاضر در سالن برای تماشای فیلم تشکر کرد و  ضمن ابراز خرسندی از حضور چهره های شناخته شده فرهنگی و هنری در سالن گفت برخی از اساتید فرهیخته ام در این فضا حضور دارند. او افزود همواره در حضور اساتیدم اعتماد به نفس ام را از دست داده ام بنابراین ترجیح می دهم کوتاه سخن بگویم و حضار را به تماشای فیلم دعوت کنم.

فیلم سینمایی «پالتو شتری» داستانی طنز درباره یک دانشجوی فلسفه را روایت می کند که پالتویی از پدر خود به ارث برده است. او پس از پوشیدن این پالتو  دچار افکار وسوسه انگیز و موذیانه ای می شود. سام درخشانی، بهاره کیان افشار، لیندا کیانی و شاهرخ فروتنیان، پریوش نظریه و افسانه چهره آزاد تعدادی از بازیگران این فیلم سینمایی هستند. 

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.