شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
08:23 | | فجر 37

استقبال مخاطبان از «قسم» محسن تنابنده در چارسو

استقبال مخاطبان از «قسم» محسن تنابنده در چارسو

فیلم سینمایی «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده  در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درامد. 

به گزارش ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، فیلم سینمایی «قسم» با حضور عوامل سازنده این فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درآمد. محسن تنابنده، کارگردان این فیلم به همراه الهام غفوری، تهیه کننده و مهناز افشار بازیگر این فیلم برای آیین معرفی «قسم» روی سِن حاضر شدند. 

محسن تنابنده از حضور مخاطبان برای تماشای فیلم تشکر کرد و گفت: از من خواسته شد در مراسم معرفی فیلم درباره آن صحبت کنم اما من تصور می کنم فیلم خودش حرفِ خودش را می زند. او افزود تمام تلاش من همین فیلمی است که شما تماشا می کنید. 

مهناز افشار ضمن خوشامدگویی به تماشاگران فیلم «قسم» در واکنش به درخواست صحبت بیشتر بر روی صحنه گفت: حرف نمی زنم چون از حرف هایم یک چیزی در می آید! 

محسن تنابنده، مهناز افشار و الهام غفوری پس از مراسم کوتاه معرفی فیلم قسم که با اجرای علی زادمهر همراه بود، با تشویقِ بینندگان به جایگاه عوامل بازگشتند.

پردیس سینمایی چارسو امشب برای نمایش فیلم «قسم » به کارگردانی محسن تنابنده، شب شلوغی را پشت سر گذاشت. صفِ طویل مخاطبان این فیلم، نشان از استقبال تماشاگران از فیلم محسن تنابنده داشت. سالن های نمایش پردیس سینمایی چارسو در مدت کوتاهی تکمیل شد و عده ای از تماشاگران، در حالت ایستاده مشغول تماشای فیلم قسم هستند.

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.