چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
10:08 | | فجر 37

مهناز افشار: سطح حضور هنرمندان در جشنواره امسال مطلوب است/ سختی‌های کار در فیلم «قسم» زیاد بود

مهناز افشار: سطح حضور هنرمندان در جشنواره امسال مطلوب است/ سختی‌های کار در فیلم «قسم» زیاد بود

مهناز افشار گفت: «سختی های تولید فیلم «قسم» برای اعضای گروه بسیار زیاد بود. یک انرژی ماورایی برای ساخت این فیلم من را همراهی کرد.»

مهناز افشار، در حاشیه نمایش فیلم «قسم» ساخته محسن تنابنده در پاسخ به این سوال که آیا طبق نقدهای منتشر شده درباره این فیلم، «قسم» همخوان با استانداردهای هالیوودی ساخته شده یا خیر، به ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، گفت: «من اعتقاد دارم به اندازه آدم های روی کره زمین سلیقه وجود دارد. یک فیلم ممکن است از دید شخصی بهترین فیلم  و از نظر شخص دیگر، یک فیلم معمولی باشد.»

او تاکید کرد: «هر تعریفی درباره فیلم‌هایی که در آنها ایفای نقش کرده ام برایم جذاب است و هر نقدی برای من سازنده است.»

او درباره فیلم «قسم» که مطابق نظر منتقدان برای ساخت، نیاز به شش ماه زمان داشته گفت: «سختی های کار در فیلم «قسم» بسیار زیاد بود. من درباره خودم می گویم که یک انرژی ماورایی به من کمک کرد تا در مقابل این سختی ها، توان بیشتری داشته باشم. »

مهناز افشار درباره جشنواره سی و هفتم فیلم فجر گفت: «جشنواره امسال هم مانند بقیه سال ها تب و تاب و هیجانات خود را دارد. فکر می کنم اگر کمی بیشتر، سلیقه در جشنواره لحاظ کنیم حال همه ما بهتر می شود.» 

او با اشاره به اینکه با دیدن نام هایی همچون سعید روستایی، رضا میرکریمی، نرگس آبیار در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر لذت می برم، گفت: «امسال حضور هنرمندان در جشنواره فیلم فجر، سطح مطلوبی دارد.»

متاسفانه مرورگر فعلی شما قدیمی بوده و پشتیبانی نمی‌شود!

لطفا از مرورگرهای بروز نظیر Google Chrome و Mozilla Firefox استفاده نمایید.